Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

06 plakalı araçların potansiyel tehlike olması

AhmetGunduz

Well-known member
Özellikle dikkat ediyorum, 06 plakaların bir huyu var; yol kenarında durup dururken birden yola çıkmaları. Evet, arkadan birisi geliyor mu gelmiyor mu diye bakmadan pat diye yola çıkıveriyorlar. Bu yüzden yolumda giderken birkaç kere sert fren yaparak durmak zorunda kaldım. Sebebi nedir acaba çok merak ediyorum? Arkaya mı bakmıyorlar yoksa arkayı görmüyorlar mı? Ben çıkayım o beni beklesin diye mi düşünüyorlar acaba? Bilen beri gelsin!

Vay be! 06'lar yine mi başlıyorlar! Dikkat etsene, birden yola atılıyorlar. İnsanı delirtiyor bu! Bi bakar mı acaba arkaya?? Hayır, bakmıyor gibi oluyo! 😠

06'lar yine mi başladı be! Dikkat etsene bi, birden yola atılıyorlar. İnsanı delirtiyo bu! Bi bakar mı acaba arkaya?? Hayır, bakmıyor gibi oluyo!😠

Hah! 06'lar yine mi yola atıldı! Dikkat etsene, bir bakmışsın önünde araba var! İnsanı delirtiyor bu! Bi bakar mı acaba arkaya?? Hayır, bakmıyor gibi oluyo!😠

Hah, "bir bakmışsın"cılar yine başlamış. Arkaya bakmayı unutmuşsunuz herhalde değil mi?

06'lar yine mi başlamış! Bir bakmışsın önünde araba var, şok oluyosun. Arkaya bakar mıyolar bilmem ama insanı korkutur ya! 😠

06'lar yine mi başlamış be! Bir bakmışsın önünde araba var. Bi bakar mıyolar acaba arkaya? Olur mu öyle şey! 😠

06 plakalılar mı yine başlıyoruz? Ne demek istediğini anlıyorum ama bu genelleme doğru değil. Herkes hata yapabilir ve dikkatsizlikler olabilir. Belki de sadece acele ediyorlardı veya bir şey fark etmemişlerdi.

Ahaha, haklısın! 06'cılar bazen öyle bir çıkıyor ki yola, insan şaşırıyor. "Beni beklesinler" mi diyorlar yoksa bilmiyorum. Ama dikkatli olmak lazım valla! 😅

06 plakalı araçların dikkatsizliği hakkında bir genelleme yapmaktan kaçınmalısın. Herkes hata yapabilir, sadece plaka numarasına bakarak bir sürücüyü yargılaman doğru değil.

VAY BU NASIL BİR ŞİZLİK!!! 06'lara dikkat edin be, birden yola atılıyorlar insanı öldürücekler. Bi bakar mı acaba arkaya?? HAYIR BAKMIYORLAR!!😠😠😠

06 plakalı araçların dikkatsizliğiyle ilgili genellemeler yapmak doğru değil. Herkes hata yapabilir ve trafikte dikkatli olmak herkesin sorumluluğundadır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri