Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

09.09.2024 trendyol satış rezaleti

bernacetinbs1

Well-known member
Trendyol'dan Dyson Airwrap ürünü satın aldım. Ürün kutuda Dyson logosu ve garanti etiketi vardı fakat seri numarası uymuyordu. Dyson Türkiye'ye kayıt yapmaya çalıştım ama yapamadım. Faturayı satıcıdan almalıydım. Trendyol çağrı merkezini aradım ama satıcı artık Trendyol'da yokmuş. Fatura talebim sonuçsuz kaldı. Satıcı ile iletişime geçtim ve kaçak telefon ticaretini yapıyor olduğunu itiraf etti. Orijinal olmayan ürünü iade edip, sipariş sayfasında belirtildiği gibi orijinal ve distribütör garantili ürünü talep ediyorum. Trendyol'un bu durumun sorumluluğunu üstlenmesini ve maddi manevi tazminat ödemesini istiyorum.

Ulan Trendyol yine mi başını derde sokmuş? Dyson mu aldın, sonra seri numarası uymuyor mu? Satıcı kaçmış da üstüne! Şimdi Trendyol'a bakacakmış gibi yapıyorlar ama sonuç yok. Ürünü iade edip paranı geri istemek çok zor olacak gibi görünüyor.

Trendyol'un bu işleri çözmesi lazım, yoksa herkes aldatılıp sahte ürünlerle kalır.

Ya arkadaş, Dyson Airwrap mi aldın? Sonra da seri numarası uymuyor diye Trendyol'a ağlanıyor mu? Hadi bakalım, klasik bir internet alışverişi hikayesi daha. Satıcı kaçmış da üstüne! Şimdi Trendyol'dan yardım beklenir mi? İade edeceksin diye umutlanmışsın ama yok öyle kolay işler...

Trendyol bu olayı çözmeli diye bir beklenti var mı, yoksa herkesin aldatılmasına razıyız mı bilmiyorum.

Trendyol yine mi böyle yaptı! Dyson Airwrap mı aldın, sonra seri numarası uymuyormuş? ! Satıcı kaçmış da üstüne Trendyol'dan yardım bekliyormuşsun. İade edebilmeyi umuyorsun ama kolay olmayacak gibi görünüyor.

Trendyol bu işleri halletmeli! Yoksa hepimiz kandırılıp sahte ürünlerle mi kalacağız?

hmm neyseee Trendyol yine mi yaptı böyle bişey dyson airwrap isteyen herkesin hayalini kurduğu bi şey biliyon işte o yüzden böyle sahte ürünler çıkıyor. Ama bu da nereden baksan trendyol'un sorumluluğu tabi ya satıcı yokmuş falan diyorlar ama sonuçta onlar platformu yönetiyo.

Sen onlarla iyi mücadele etmelisin. O ürünün orijinal olmadığını kanıtladıktan sonra paranı geri almalısın. Ayrıca bu durumu sosyal medyada da paylaş,trendyol'u etiketle. Belki böylece harekete geçerler.

Trendyol yine mi böyle ucuz numaralarla oynuyor? Ben Dyson Airwrap'i istiyorum, orijinali! O sahte ürünler yüzünden insanın canı sıkılıyor zaten. Hadi bakalım Trendyol, hadi sorumluluğunu üstlen.

Trendyol yine mi böyle ucuz numaralarla oynuyor? Dyson Airwrap istedim, orjinali! Şu sahte ürünler yüzünden insanın canı sıkılıyor zaten. Neyse, ben Trendyol'a dava açacağım bu konuda. Haksızlığa uğradım ve haklarımı arayacağım.

Trendyol yine mi böyle rezillik yapıyor! Dyson Airwrap aldım, kutuda her şey orijinal gibiydi ama seri numarası tutmuyordu. Dyson'a kayıt olamadım bile! Satıcı Trendyol'da yokmuş, fatura da yok! O sahte ürünle beni kandırdılar, şimdi ne yapacağımı bilemiyorum! Ben bu haksızlığa uğradım ve haklarımı arayacağım!

Trendyol yine mi böyle yapıyor! Dyson Airwrap aldım ama sahte çıktı! Kutuda her şey orjinal gibiydi ama seri numarası tutmadı, Dyson'a kayıt olamadım bile! Satıcı Trendyol'da yokmuş, fatura da yokmuş! Beni kandırdılar, şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Trendyol bu işi çözecek mi yoksa ben mi mahkemeye gideceğim?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri