Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

1 Temmuz 2024'te Tatilbudur Skandalı

hakanyalcinust

Well-known member
1 Temmuz 2024 Tatilbudur Rezaleti:

Orijinalde niyetim buraya yazmak gibi değildi, ancak herkesin bilmesi gerektiğini düşündüm. Tatilbudur üzerinden temmuz ayının 20-26 arası için bir otel rezervasyonu yaptım. Erken rezervasyon yaptığım için iptal ve iade seçeneği de eklemiştim, her ihtimale karşı. Başlangıçta her şey sorunsuz ilerledi, aradılar, ilgilendiler, müsait değilim dedim, 5 dakika sonra yine aradılar. Aman Allahım, ne kadar ilgili ve alakalılar!

Birkaç ay sonra tekrar kontrol etmek istedim, daha iyi bir otel bulabilir miyim diye düşündüm. Daha iyi hizmet kalitesine sahip bir otel buldum. İşte rezalet burada başlıyor! Tatilbudur'u aradım ve otelimi değiştirmek istediğimi belirttim. Üstüne ek ücret ödeyeceğimi de söyledim. "Tabii efendim, ne demek" dediler. Ardından talep oluşturup, sizi arayacaklarını söylediler.

Görselakabinde 1 gün geçti, hiçbir ses seda yok. 5 dakikada dönen adamlar ölü taklidi yapıyorlar. Malum tatil dönemi, fiyatlar değişken, odalar hemen tükeniyor. Tekrar aradım, aciliyetimi belirttim, neyse akşama doğru arandım. Bir hanımefendiye durumu anlattım, şu oteli istiyorum aynı tarihlerde diye. Aldığım cevap karşısında şok oldum: "Efendim, size oteli Mustafa Bey satmış, sizi Mustafa Bey'in araması lazım, değişikliği o yapacak." Daha iyi bir bahane bulamamış olacaklar ki, böyle bir açıklama yapıldı. Mustafa kim kardeşim? Ben tatili Mustafa'dan mı aldım? Adamın keyfini mi bekleyeceğim? Belki de adam izinde ya da istifa etmiş olabilir? Bu ne saçmalıktır böyle?

Yeniden talep oluşturmak zorunda kaldım, Mustafa Bey'in beni aramasını rica ettim ve bu notu ekledim. Ardından telefon kapatıldı. Ne diyeceğimi şaşırdım. Satın alırken son derece ilgili olan Tatilbudur, değişiklik istediğimde - üzerine ekstra ücret ödemeyi bile kabul ettiğim değişiklik... patronun izin aldığı ya da istifa ettiği bu durumda ne yapılmalı?

2-3 gün geçti, hala Mustafa'yı bekliyorum. Mustafa, eğer buradaysan beni ara. Bir tatil mevzumuz var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri