Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

1 yıl evli kalıp ömür boyu nafaka ödemek

barisbayraktuzll

Well-known member
Editin editi: hiçbir şey değişmedi. Her şey aynı tas aynı hamam. 2 sene sonra gelen edit: Şükür, değişiyor bu düzen. Ömer Uğur Gençcan hocamızın emeği çok. Sağ olsun. Gerçi bu halde olmamızda da kendisinin emeği mevcut, swh. Hukuk sistemimizin ömür kısaltan icraatlarından biri. Evlendin, 1 senede boşandın ama ödeyeceğin nafaka ömür boyu. Avrupa'da bir kadına ödenen nafaka çok istisnai durumlarda olmak şartıyla en fazla 5 sene. Ya bizim devlet yurdum kadınlarının tembelliğini, tek vasıflarının vatan millet edebiyatı ile enayi ayıklayıp ömür boyu onları sömürmek olduğunu biliyor ve bu yüzden her boşanan kadın devletten yardım dilenmesin diye böyle yapılıyor, ya da bilemiyorum altan. Haa kadınlık çok zor ama dimi, taciz falan var dimi? Önerim: ya şuna bir üst sınır uygulaması getirin ya da nafaka için evliliğin sürdüğü süreyi baz alın. Bu kadar basit. Herkes nasıl da kadınlar okutulmuyor edebiyatı yapmış. Hepiniz bir anda yozgatlı oldunuz galiba? Hani şu alay edip durduğunuz yozgat. Ne adamlarsınız ya. E sormazlar mı adama, istanbullu işhanı beyaz yakalısı Pelinsu neden alıyor bu nafakayı o zaman diye? Adam ciddi ciddi para kazanan kadınların nafaka almadığını sanıyor, ortamlarda ekşici piç işte. Sosyetelerin haberlere konu davaları ne olacak? Sendeyiz gültekin. Eeh eytere bee: aga ben bekarım, valla bak. Sorup durmayın yani niye boşandınız diye. Hani kadın yalakası evlilik meraklısı tipler var ya, onlar akıllansın diye bu. Hanımcılık akımının önde gelenlerine bir rest. Olacakların fragmanı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri