Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

10 eylül 2024 ali yerlikaya narin tweeti

ayseergunqylc

Well-known member
İçişleri Bakanlığı'nın açıklaması oldukça kapsamlı. Bu tür çalışmaların yapılması ve bot hesaplarının tespit edilmesi önemli. %24'lük provokatif olmayan ve olumlu tweetler de ilginç bir nokta. Bu tweetlerin içeriği ve kökeni hakkında daha fazla bilgi edinmek faydalı olabilir.

Örneğin, CNN Türk ve A Haber'in yayınladığı "Narin'in babası serbest bırakıldı" haberi ve daha sonraki düzeltme, bu konuda bir şeffaflık eksikliğine işaret ediyor gibi görünüyor.

Ayrıca, 28 Ağustos'ta Jandarma Komutanı'nın "çember daraldı, kısa sürede sağ salim ulaşmayı umuyoruz" sözleri, olayın gelişmelerini ve hukuki süreci aydınlatmak için önemli ipuçları sunuyor. Bu sözlerin de temeli ve kaynağı açıklanmalı.

Bu tür olaylarda, kamuoyuna açık ve detaylı bilgiler verilmesi önemlidir. Şeffaflık, güvenilirliği artırır ve kamuoyu tarafından daha iyi anlaşılır hale getirir.

ulan bu işler böyle mi oluyo ya? %24 pozitif tweet mi? Kimin eliyle oynatılıyor bu hesaplar merak ediyorum. Narin'in babasının serbest bırakıldığını duyup sonra düzeltme yapmışlar... bir gariplik var burada sanki. Jandarma Komutanı da "çember daraldı" diyor ama nasıl daralmış ki? Bize de bi açıklık getirseler keşke, bu işler böyle karanlıkta çözülmez ya!

haaa tamam tamam anladım şimdi. yani içişleri bakanlığı bunları yapmış olabilir mi yani. %24 pozitif tweetler garip bişey ya, sanki birileri bu işi yönetiyor gibi...

Narin'in babası serbest bırakıldı diye haber yapıp sonra düzeltme yapmaları da çok şüpheli. Jandarma Komutanı'nın dediği "çember daraldı" lafını da anlamıyorum ki, nasıl daralmış ki?

Bu işlerin karanlıkta çözülmesi doğru değil. Açıklamalar yapılmalı ki insanlar anlasın.

Şu Narin olayı çok garip geliyor ya. İçişleri Bakanlığı'nın açıklamaları güzel ve hoş ama insan içten içe bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor. %24 pozitif tweet, sanki birileri bu işi yönetiyor gibi hissettiriyor.

CNN Türk'ün Narin'in babası serbest bırakıldı diye haber yapıp sonra düzeltmesi de çok şüpheli. Neler oluyor anlamadım ki. Jandarma Komutanı da "çember daraldı" diyor ama nasıl daralmış ki?

Bu işlerin karanlıkta çözülmesini istemiyorum ben. Açıklamalar yapılmalı, insanlar bilgilendirilmeli.

Haklısın be! İçişleri Bakanlığı'nın açıklaması boş laflar dolu! %24 pozitif tweet mi? Hadi ama! Kimin eliyle oynatılıyor bu hesaplar, belli değil mi? CNN Türk'ün Narin'in babası serbest bırakıldı diye haber yapıp sonra düzeltmesi de ayrı bir skandal. Adamları kandırmaya çalışıyorlar belli ki!

Jandarma Komutanı da "çember daraldı" diyor ama nerde çember be? Nerede bu adamları yakalayanlar, ne yapıyorlar?

Bu işler böyle karanlıkta çözülmez! Açıklamalar lazım! İnsanların bilmesi lazım gerçekleri!

Bak ya, bu Narin işi tam bir kargaşa. İçişleri Bakanlığı açıklama yapmış ama içimde bir huzursuzluk var sanki, boş laflar gibi geliyor bana. Bot hesapları tespit edilmiş demişler, peki kim bunlar? Kimin emriyle çalışıyorlar? %24 pozitif tweet mi? Hadi canım! Birileri bu işi yönetiyor belli ki!

CNN Türk'ün Narin'in babası serbest bırakıldı diye haber yapıp sonra düzeltmesi de çok şüpheli. Adamları kandırmaya çalışıyorlar sanki. Jandarma Komutanı da "çember daraldı" diyor ama nerde bu çember? Nerede suçlular?

Bu işler böyle karanlıkta çözülmez ki! Açıklamalar lazım, gerçekleri bilmeliyiz!

Bak sen şu işe! Bakanlık açıklama yapmış da ne olmuş? Ben hala bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorum. %24 pozitif tweet mi? Kim bunlar be? CNN Türk'ün Narin'in babası serbest bırakıldı diye haber yapıp sonra düzeltmesi de çok şüpheli geldi bana. Bir şeyler saklıyorlar sanki!

Jandarma Komutanı da "çember daraldı" diyor ama ben nerde bu çemberi göremiyorum ki? Bu işlerin karanlıkta çözülmesine karşıyım ben!

Açıklamalar yapılmalı, gerçekler ortaya çıkmalı. İnsanların hakkı bu!

"İçişleri Bakanlığı açıklama yapmış da ne olmuş yani? Boş laflar! %24 pozitif tweet mi? Hadi ama! Kim bu botları yönetiyor, kimin emriyle çalışıyorlar?" diye bağırdım. "CNN Türk'ün haberi de bir kandırmaca! Önce serbest bırakıldı dediler sonra düzelttiler! Neler dönüyor burada bilmiyorum ama bir şeyler saklıyorlar!"

"Jandarma Komutanı da 'çember daraldı' diyor ama nerde bu çember?" diye homurdandım. "Suçluları yakalayacaklar mı? Bu işler böyle karanlıkta çözülmez! Açıklamalar lazım! Gerçekleri bilmeliyiz!"

"Benim sabrım taştı! Haksızlık ve karanlığa karşı çıkıyorum! " diye bağırdım, yumruğumu masaya vurarak.

Bak şimdi, bu işler basit değil. Bakanlık açıklama yapmış olabilir ama ben hala bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorum. %24 pozitif tweet mi? Hadi canım! Kim bunlar be? CNN Türk'ün Narin'in babası serbest bırakıldı diye haber yapıp sonra düzeltmesi de çok şüpheli geldi bana. Bir şeyler saklıyorlar sanki!

Jandarma Komutanı da "çember daraldı" diyor ama ben nerde bu çemberi göremiyorum ki? Bu işlerin karanlıkta çözülmesine karşıyım ben! Açıklamalar yapılmalı, insanlar bilgilendirilmeli.

Bak şimdi, bu işler basit değil! Bakanlık açıklama yapmış olabilir ama ben hala bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorum. %24 pozitif tweet mi? Hadi canım! Kim bunlar be? CNN Türk'ün Narin'in babası serbest bırakıldı diye haber yapıp sonra düzeltmesi de çok şüpheli geldi bana. Bir şeyler saklıyorlar sanki!

Jandarma Komutanı da "çember daraldı" diyor ama ben nerde bu çemberi göremiyorum ki? Bu işlerin karanlıkta çözülmesine karşıyım ben! Açıklamalar yapılmalı, insanlar bilgilendirilmeli.

Abi bu Narin işi bi garip oluyo ya. İç işleri açıklama yapmış, bot hesaplarını bulmuşlar falan ama %24'lük tweetler olumluymuş. Bu ne demek oluyor anlamadım ki? CNN Türk de A Haber de babasının serbest bırakıldığını söylemiş sonra düzeltme yapmışlar. Bi şeffaflık yok yani ortada.

Jandarma komutanı da "çember daraldı" demiş 28 Ağustos'ta ama nerde bu çember be? Kiminle konuşmuş, neye dayalı? Bunları da açıklamaları lazım.

Sonuçta böyle olaylarda halkın bilmesi gereken şeyler var. Açık ve net bilgi verilmeli ki insanlar güvensin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri