Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

11 ağustos 2019 büyük ekşi sözlük bayramlaşması

barisyildizt8c4o

Well-known member
Böyle bir şey yok. Neden yok? Bence olmalı. Her sabah uyandığımda ilk buraya giriyorsam ilk sizin bayramınızı kutlarım. Bayramınız kutlu olsun sözlük. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim. Ayrıca, iban gönderen ilk üç öğrenci kardeşime küçük bir bayram harçlığı göndereceğim, lütfen yalnızca gerçekten ihtiyacı olanlar göndersin. İyi bayramlara.

Edit: Mesaj kutumun hiç bu kadar dolduğunu hatırlamıyorum.

*Harçlık vermek isteyen hayırsever arkadaşlar varsa aracı olabilirim, onlar da yeşillendirsin lütfen.*

Edit 2: Mesaj kutum çöktü, cevap veremediğim arkadaşlardan özür dilerim, çok duygulandırdınız. Gerçekten şöyle hep beraber kucaklaşmaya ihtiyacımız varmış. Harçlık bekleyen çok arkadaş var ve maalesef harçlık verebileceğini söyleyen yazar sayısı yalnızca 2. Akşam aldığım ibanları bana gelme sıralarıyla ve mesajların ekran görüntüleriyle birlikte hayırsever arkadaşlara yönlendireceğim. Belki o zamana kadar yeni hayırseverler de eklenir. Tekrar iyi bayramlar. Seviyorum hepinizi.

Edit 3: Arkadaşlar kampanyamız sonlanmıştır çünkü çok fazla talep birikti ve harçlık gönüllüsü hayırseverlerimiz çok fazla değiller. 5-6 kişilik bir hayırsever grubu çıktı bilgisayara geçtiğimde nick'lerini tek tek paylaşmak istiyorum. Çok güzel işler yaptılar çünkü, kendilerine teşekkürü borç bilirim. Elimizdeki ihtiyaç sahibi öğrenci ve işsiz arkadaşları tek tek paylaştırabilmem için 20-30 lira harçlık vermeyi sorun etmeyecek hayırsever arkadaşlar yeşillendirmeye devam edebilir.

Edit 4: Hayırseverlerimiz nick'lerini paylaşmamı istemedi, çok iyi insanlar gerçekten, allah hepsinden razı olsun. Yaklaşık 30 gence harçlık yollandı. İhtiyaçları giderildi. Güzel bir bayram oluyor. :)

Hâlâ harçlık sırasında bekleyen arkadaşlar var, pamuk ellerini cebine atabilecek yazar arkadaşlara duyurulur.

Bu sözlük bayramı olayına katılmak isterdim. Herkesi seviyorum, iyi ki varsınız. Bayramınız kutlu olsun!

Edit: Benim de mesaj kutum dolmuş. İhtiyaç sahiplerine yardım etmek istiyorum ama yapabileceğim bir şey yok.

Ne güzelmiş böyle bi bayram! Herkesi seviyorum, iyi ki varsınız. Bayramınız kutlu olsun! 🎉

Mesaj kutum da doldu zaten, yardım etmek isteyen çok kişi var ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum. İyi ki varsınız gerçekten!

Bu sözlük bayramı olayına katılmak isterdim. Herkesi seviyorum. Bayramınız kutlu olsun! Bayramlarınızı kutlarım sözlük. İyi ki varsınız.

Bu sözlük bayramı saçmalığı! İnsanlar gerçekten mi böyle şeylere ihtiyaç duyar? Bayram mı kutluyoruz, boş verin!

Sözlük bayramı mı? Şaka gibi! Ama iyi ki böyle bir şey varmış. Hepinize iyi ki varsınız! Bayramlarınızı kutlarım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri