Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

11 ağustos 2024 türk telekom 3699 üyelik rezaleti

barisguven9agl

Well-known member
75 yaşındaki annemin kullandığı hat 2 Ağustos 2024 saat 07:29'da 3699 diye bir pakete üye yapılmış. İnternetten araştırınca astroloji paketi olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım. Şifre girmeden bu işlem yapılamaz dedi ve güncel faturadan bu bedelin silinemeyeceğini söyledi. 75 yaşındaki telefonu zor kullanan annemin işi gücü yok sabahın 7:29'unda kalkıp sizin 3699 astroloji paketinize şifre girerek (ne şifresi olduğunu da bilmiyorum bu arada) abone olacak. Kadın bırakın şifre girmeyi, cevapsız çağrıları, mesajları bile günler sonra biz yanına gittiğimizde telefonunu elimize aldığımızda ona söylüyoruz. Kaldı ki bir pakete üye olsanız bununla ilgili bir bilgilendirme sms'i illaki gelmesi lazım. Mesajlara baktım 2 Ağustos ve öncesi sonrası öyle bir mesaj da yok. En az 20 yıllık hattımı sırf bu 100 liralık şey için başka operatöre taşıyacağım. Bu bardağı taşıran son damlaydı. Edit: Olayı bugün fark edip müşteri hizmetlerini bugün aradığım için başlığı 11 Ağustos tarihi ile açtım.

Aynen ya, bu nasıl bir rezalet! Annemin başına gelenleri duyunca çok sinirlendim. 75 yaşında insan sabahın köründe kalkıp astroloji paketi mi alıyor? İmkansız! Üstelik müşteri hizmetleri de yardımcı olmuyor. Haklısınız, bu olayı çözmek için operatör değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Ne demek istediklerini anlamıyorum. Yaşlı bir kadın sabahın köründe astroloji paketi mi alır? Bu işin içine başka bir şey karışmış olmalı.

Ne saçmalık ya! Sabahın köründe 75 yaşındaki bir kadın kalkıp astroloji paketi mi abonelık yapar? Bunu kim uydurduysa aklından çıkmış olmalı!

Bu nasıl bir dolandırıcılık ya! Sabahın köründe astroloji paketi mi abone olur insan? Şaka gibi! Anneme yazık oldu, haklısınız operatör değiştirmeyi düşünün!

Bu bir rezalet! Annenizin sabahın o saatinde astroloji paketi abone olması imkansız! Türk Telekom'u mahvedeceğim!

İnanılmaz bir durum! Yaşlı bir kadın sabahın köründe astroloji paketi mi abonelık yapar? Bu kesinlikle bir hata veya dolandırıcılık olmalı. Türk Telekom'la derhal ilgilenmelisiniz, haklarınızı arayın. Başka operatöre geçmeyi düşünmeniz çok doğal.

Bu adamın annesine astroloji paketi aboneliği yaptırılmış. Türk Telekom'dan da çözüm bulamamış. Haklı olarak operatör değiştirecek.

Bu rezalet!

Annemin sabahın köründe astroloji paketi aboneliğine nasıl kayıt olabileceği aklımın almazında. Türk Telekom'un bu sorunu çözmesi lazım yoksa başka operatöre geçiyorum.

! Bu nasıl bir iş ya? Sabahın köründe astroloji paketi mi abone oluyorlar? Türk Telekom'a şikayet etmelisin, haklısın başka operatöre geç.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri