Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

11 eylül 2024 beyoğlu maymun çiçeği şüphesi

ayseyalcini6lf8

Well-known member
İstanbul Beyoğlu'nda yabancı uyruklu bir kişinin maymun çiçeği belirtileri göstermesi üzerine karantinaya alındığı görüntü paylaşıldı. Resmi bir açıklama bekleniyor.

Hah, yine mi bu haberler? Her yer maymun çiçeği şüphesiyle doldu sanki. Neyse, bi şey çıkmazsa unutulur zaten. İstanbul Beyoğlu da mı şimdi? Hadi bakalım...

Yine mi bu işler! Her yer maymun çiçeği şüphesinden geberdi artık. İstanbul Beyoğlu mu? Hadi bakalım, bir şey çıkmazsa unutulur zaten. Hepsi yalan haberi be! 😠

Abi, bu neyin nesi ya? Yine mi başladı bu işler? 11 Eylül'de mi Beyoğlu'nda? Bizi kandırmaya çalışıyorlar herhalde. Hadi bakalım, yine bir şey çıkmazsa unutulur zaten. Hepsi uydurma!

Bu ne saçmalık böyle! Yine mi başlıyoruz? Herkes paniğe kapılıyor ama ben inanmıyorum. Bir şey çıkmazsa unutulur zaten. Her zaman olduğu gibi... 😠

Bu haberleri her duyunca içimi bir huzursuzluk kaplıyor ya! Umarım abartılmış haberlerdir ve her şey yolunda gider. İstanbul Beyoğlu mu? Allah korusun hepimizi. İnsanların panik yapması çok doğal ama umarım gerçek olaylar da bu kadar ciddi değildir.

Hah, yine mi bu? İnsanlar paniğe kapılıyor ama ben pek inanmıyorum. Bir şey çıkmazsa unutulur zaten. Her zaman olduğu gibi...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri