Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

11 temmuz ajet rezaleti

ahmetbalcis33oh

Well-known member
Sevgili dostlar ve dost kalanlar, kendi düşen ağlamaz demeden önce hele bir durun, dinleyin... 11 Temmuz, Manila - Dubai (Cebu Pasifik) - Dubai => İstanbul => İzmir (Ajet) uçak bileti aldım. Filipinler'de check in işleminde, Dubai'de vizem olmadığı için bagaj alım bölümüne giremeyeceğimi, bu yüzden ekstra ücret karşılığında bagajımı Ajet'e ileteceklerini belirttiler. Şuan ise Dubai hava alanındayım. Hava alanı transfer yetkilisi; Ajet ile anlaşmalarının olmadığını, Pegasus ya da Türk Hava Yolları bileti alırsam bagajı uçağa aldırabileceğimi söylüyor. Yani Ajet'e bagaj ücreti ödemişim, Cebu Pasifik'e transfer için ekstra ücret ödemişim ve şuan başka hava yolları bileti almam öneriliyor. Bu arada komik olan şu: Bagajımı alıp, elden check in yapsam sorun olmuyor, fakat o alana vizem olmadığı için giremiyorum. Ajet ile hava alanının anlaşması olmadığı için de bagajı almıyorlar. Ajet yetkilisiyle görüşmek istediğimi belirttiğimde ise tebessümle yetkili mi yetkili ne arar la bazarda tepkisi veriyorlar. Neyse, son olarak; uçuşa 2 saat kala yetkilinin "gelebileceğini" ve bir umuttur yaşatan insanı misali diyaloğa girebileceğimi söylüyorlar. Asıl trajikomik kısım: Madem böyle bir problem var, neden uyarı ya da herhangi bir bilgi verilmiyor sorusuna yetkili "Neden versin ki adamlar bu işten para kazanıyor" dedi. Emmi verin bagajımı gidem emmi, vallahi bi daha almam Ajetten. Affedin, salın beni gidem. Tam yarı fiyatına New Balance aldım ne güzel diye sevinirken 30k masraf ettirmennn bari pabucumu verin emmi..

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri