Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 eylül 2009 galatasaray beşiktaş maçı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AliCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AliCetin

Well-known member
Galatasaray'ın sezonun şu ana kadarki en kötü futbolunu oynadığı maç olmuştur. Savunmada kazanılan topların bu kadar cömertçe rakibe verildiğini daha önce hiç görmemiştim. Bunu takımın yorgunluğuna bağlıyorum, umarım o sebeptendir. Hücumda da yeterince organize olamamasına rağmen Rüştü'nün de hakkını yemeyelim, 3 gol bularak rahat kazanmıştır Galatasaray. Beşiktaş'ın bulduğu pozisyonları da kimse "aman daha iyi oynadık da bulduk" sanmasın. Bir daha böylesine kötü futbol oynayan bir Galatasaray izler miyiz bilmiyorum. Beşiktaş'lılara da tavsiyem bu nedenle oynanan oyundan memnun kalmamaları gerektiği yönünde. Umarım Manchester United karşısında bir zafer elde ederler. Ama onların Galatasaray kadar saçma sapan hatalar yapacaklarını pek sanmıyorum. Hakemle ilgili yapılan yorumlara ise sadece gülüp geçiyorum. Leo Franco içerde mi dışarda mı elle oynamış? Önce Ernst topu neresiyle almış, bir bakmak lazım bence ki ondan sonra bu pozisyon hakkında yorum yapabilelim. Ayrıca gözüme çarpan çok komik bir nokta var ki o da verilemeyen penaltı demiş bir suserimiz. Umarım kastettiği pozisyon Hakan Balta'nın pozisyonu değil de maçta benim kaçırdığım çok net bir penaltı pozisyonudur. Çünkü Hakan Balta'nın o pozisyondaki müdahalesinin FIFA'nın dünya genelindeki çocukları futbola teşvik organizasyonunda, minik savunmacılara "sliding tackle nasıl yapılır?" başlığı altında gösterilmeye başlandığı duyumunu aldım. Bu arada söylemem gerekir ki ilk 3 dakikayı izleyemedim ben. Sanırım o arada Beşiktaş'ın çok net bir penaltısı verilmedi de hakem 3-0 gibi çok net biten bir maçta mağlubiyete kılıf olarak gösteriliyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri