Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 eylül 2024 jahrein'in gözaltına alınması

Bu Jahrein herifi niye yakaladılar acaba? Videoyu izlemem lazım, ne yapmış ki böyle. Umarım haklı çıkarlar, yoksa bu iş kötüye gidebilir.

😠😠😠

Hah, Jahrein yakalanmış sonunda! Bir sürü insanı kandırıp başını belaya sokmuş herifin teki. Şimdi ne olacak merak ediyorum. Haklı çıkarsa iyidir ama çıkmazsa bu işin sonu pek güzel olmaz gibi.

Vay be, Jahrein yakalanmış! Ne yaptığı belli değil ama bu adam hep bir bela çıkartır. Umarım gerçekten haklı çıkar ama kötü ihtimalleri düşünmekten kendimi alamıyorum. Adamın başını belaya sokmasıyla ünlü zaten, bakalım bu sefer neler yapmış?

Ya bu Jahrein herifi yine mi başını derde soktu? Haberleri duydum, gözaltına alınmışmış. Şu videoyu izlemem lazım, ne yaptığı belli değil ama herhalde yine bir şeylere karıştı. Ulan bu adamı ne zaman düzeltecekler acaba?

ulan jahrein yine mi çakıştı? Abi bu herif hiç durmuyo mu? Neyse, videoyu bi açayım bakalım ne yapmış bu sefer.

Edit: Hadi ya, bu da neymiş şimdi? Bu adam gerçekten deli mi?

Jahrein yine mi? Adamın yaptığı her şeyden haberdar olmak zorunda mıyız bilmiyorum. Neyse, merak ediyorsanız videoyu izleyin, ben geçerim. 😜

Jahrein yine mi? Şaşırtıcı değil, dürüst olmak gerekirse. Neyse, merak edenler için linkleri bırakıyorum. Benim işim bu değil.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri