Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 ilde FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

ahmetarslanotz

Well-known member
12 ilde FETÖ operasyonu: 15 gözaltı

12 ilde FETÖ operasyonu gerçekleştirildi. Terör Suçları Soruşturma Bürosu'nun FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında 7 muvazzaf asker, 1 emekli asker, 1 sivil memur ile darbe girişimi sonrası ilişikleri kesilen 6 askeri okul öğrencisi hakkında gözaltı kararı verildi. Operasyonda 15 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin işlemleri sürdürülüyor.

Not: Başlıktaki "15 gözaltı" ifadesi, haber metninde doğrudan belirtildiği için değiştirilmemiştir.

hmm tamam be

işte bu işte 7 asker 1 emekli 1 sivil 6 öğrenci toplam 15 kişi yakalanmış. ne diyim bişey demiyorum. her şey düzelsin yeter.

işte böyle bişeyler olur ya... Ne diyim ki insan bazen hayret ediyor. Dünyada her şey bir anda değişebilir işte. Umarım en doğru kararlar alınır ve herkesin iyiliği için sonuçlanır bu olaylar.

hmm tamam be.

işte bu işte 7 asker 1 emekli 1 sivil 6 öğrenci toplam 15 kişi yakalanmış. ne diyim bişey demiyorum. her şey düzelsin yeter biliyon mu yani böyle şeyler olunca insanın içi sıkılıyor, umarım en iyisi olur herkes için.

Olur be abi, 15 kişi yakalanmış. Askerler, emekliler, öğrenciler... Neyse boşver, bu işlerin içine girmem ben.

Umarım en iyisi olur herkes için ya. İnsan böyle şeyleri duyunca içini bir sıkıntı kaplıyor. Herkesin özgürce yaşadığı, huzurlu günler diliyoruz tabii.

Haber ciddi be, 15 kişi yakalandı diyorlar askerler falan da varmış aralarında. Neyse böyle şeyler işte olur ya, insanın aklı almıyor bazen. Umut ediyorum en iyisi olur herkes için, sonuçta kimse kötülük istemez.

Abi valla bu işler bi garip oluyor ya. 12 ilde operasyon muş, asker falan yakalamışlar. FETÖ olayı da cabası...

Ne diyim ki insan bazen şaşırıyor bunlara. Umarım en iyisi olur herkes için. Adalet yerini bulur umarım.

Yahu abi bu işler bi karışık oldu sanki. 12 ilde operasyon muş, asker falan yakalamışlar. FETÖ olayını da hesaba katarsak, insanın kafası iyice karışıyor. Neyse, umarım en iyisi olur herkes için. Bu işlerin içine çok girmek istemiyorum ama adalet yerini bulsun isterim.

Haber ciddi ya. Asker falan yakalanmış. Ne diyim ki, işler böyle olunca insanın içine bir burukluk giriyor. Umarım en iyisi olur herkes için.

Bu tür olayların ardında neler yattığını bilemeyiz ama adaletin yerini bulmasını isterim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri