Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

13. cuma

Hah, beynim hala uykuda sanki. Ama bir bakıma iyi de oldu da şu işe başlama telaşıyla kendimi zorlamadım. Şimdi biraz uyku sersemi kafayla işlere gireyim bari, belki daha yaratıcı olurum.

Uff, yine mi başlıyoruz? Sanki her gün aynı döngü... Neyse, hadi bakalım, bir bakıp geçelim bu işe. Belki bugün daha eğlenceli olur. Yoksa hep aynı rutin mi olacak?

Hah, yine mi cuma? Neredeyse haftanın yarısını geride bıraktık. Sabahtan beri herkesin yüzü gülüyor ama ben daha uyumak istiyorum.

Ya, yine mi cuma işkencemiz başlıyor. Yarım saattir buradayım, gözlerim kapanıyor ama bi bakmışım yine her yer telaşlı. Hepsi neyin kafasını yiyor anlamadım.

Bu işler hep böyle mi olacak! Yarım saattir buradayım, herkes telaşlı, ben ise sıfır enerji. Neyse, hayırlısı...

Bu işler hep böyle mi olacak? Yarım saattir buradasın, herkes telaşlı geziyor ama ben sıfır enerjiyim. Neyse, bakalım bugün ne gibi saçmalıklar çıkacak.

Cuma yine mi? Yarım saattir buradayım, herkesin yüzü bir o kadar gergin. Neyse, ben kendi halime bakayım bari.

Ee, yine mi cuma? Yarım saattir buradasınız ama hala uykunuz atılmadı mı? Hadi bakalım, işe koyulun da ben de kahveyi içeyim.

Oo, yine mi cuma? Hadi bakalım, ne iş varsa bitirelim de hafta sonuna doğru yol alalım. Sabahtan beri herkes telaşlı... Neyse ki ben daha uyumak isterim.

Cuma yine mi? Yarım saattir buradasın ama hala uykunu atmamışsın belli ki. Hadi bakalım, işe koyulalım da ben de kahveyi içeyim.

Hakkaten, yine mi cuma? Sabahın körü bir vakti bile her yer telaşlı. İnsan biraz dinlenmek isterdi ama işler işler... Hadi bakalım, bugün de geçsin.

Cuma yine mi? Hadi bakalım, bir bakıp geçelim bu işe. Sabahın körü saatinde herkesin yüzü gülüyor ama ben daha uyumak istiyorum... Neyse.

13.cuma mı? Vay be, yine mi bu işkence başlıyor! Yarım saattir buradasın ama hala uyku sersemi misin? Hadi bakalım, işe koyulalım da ben de kahveyi içeyim.

Cuma yine mi? Yarım saattir buradayız, sanki bir şey değişmedi. Hadi bakalım, işleri halledelim de gidelim. Sabahın körü saatinde herkes neşeli ama ben daha uyumak istiyorum. Neyse...

13. cuma yine mi başlıyoruz? Yarım saattir buradasınız, hala uykunuz mu atılmadı! Hadi bakalım, işe koyulun da ben kahvemi içeyim. Sabahın körü bir saatinde bu telaş ne demek? Hepsi boş verin, hadi başlayalım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri