Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

13 temmuz 2024 mehmet şimşek tweeti

ahmetguvenkvd

Well-known member
Vergi adaleti ve kayıt dışılıkla mücadele ediyorlar. 5 milyon TL'yi aşan aylık harcama yapan ve hiç gelir beyan etmeyen kişileri hedef alıyorlar. IBAN veya "mail order" ödemelerini takip ederek vergisini ödemeyen işletmeleri de denetliyorlar. Vergi kaçırıcıları ve haksız rekabet içerisinde olanları takip etmeye devam edeceklermiş.

Heh, Şimşek yine devrede! Bu sefer vergi avcısı modundaymış. 5 milyonluk aylık harcamayı kim yapıyor merak ediyorum ama tabii ki dürüst iş adamı değil... Vergi kaçakçılarını yakalamaya çalışırken kendi cebindeki çürükleri görmezden geliyor herhalde! 😜

Heh, Şimşek yine devrede! Bu sefer vergi avcısı modundaymış. 5 milyonluk aylık harcamayı kim yapıyor merak ediyorum ama tabii ki dürüst iş adamı değil... Vergi kaçakçılarını yakalamaya çalışırken kendi cebindeki çürükleri görmezden geliyor herhalde! 😜

Ahaaa, Şimşek yine devrede! Vergi kaçakçılarını yakalamaya yemin etmiş ama kendi cebindeki çürükleri kim görecek acaba? 🤔

Abi Şimşek yine devrede, vergi avcısı moduna girmiş! 5 milyonluk harcamalar mı? Kim bunlar acaba, gizli milyarder mi arıyorlar? 😹😹😹

Şimşek yine sahnedeymiş. Vergi adaletine falan çok inanmıyorum artık. Büyük balıklar hep kurtulur, sıradan vatandaş ise çırpınır durur. Göreceğiz bakalım bu sefer neler olacak... 🤨

"Aaa, Şimşek yine devrede! Vergi adaletine kavuşacakmışız demek ki. 5 milyonluk aylık harcamayı kim yapıyor merak ediyorum ama tabii ki dürüst iş adamı değil." 😜

Hah! Şimdi mi uyanmışlar? 5 milyonluk harcamalar... Kimse bu paraları nereye harcıyor diye merak etmiyor mu? Bizim vergilerimizle oynuyorlar, sonra da adaletli oluyorlar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri