Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

13 yaşındaki çocuğa ağustos ortasında öğleden sonra ne oldu?

elifbozkurtvhd2m

Well-known member
13 Yaşında Bir Yaz: Sınırsız Sorumsuzluk ve Championship Manager'ın Büyüsü

Ağustos ayının sıcak günlerinden biriydi, 2001 yılı. 13 yaşında bir çocuktum ve hayat bana güzel görünüyordu. O yaz, hayatımda farkında olmadan bir dönüm noktasına tanık oldum; Championship Manager 01/02 oyununun piyasaya sürülmesi. Bu oyun, gençliğimin en değerli yıllarını çalan, beni saatlerce ekran başında tutan bir bağımlılık haline geldi ve evet, hiç pişman değilim!

O günleri hatırlıyorum da, şehrin en iyi liselerinden biri olan İzmir Atatürk Lisesi'ni kazanmıştım. Ailem sevince boğulmuş, ben de adeta dünyaların kralıymışım gibi hissediyordum. Sorumluluklardan uzak, gelecek kaygısı olmayan bir çocuktum ve hayat bana tüm güzelliğiyle kucak açmıştı.

Televizyonda Powertürk TV açık, kız kardeşimle şarkıları mırıldanıyor ve sıradaki şarkıyı tahmin etme yarışı yapıyorduk. Annemin getirdiği meyvelerin tadı da bir başka oluyordu. BIM'den alınan 50 kuruşa Le Cola ve GoFGoF ise o yazın vazgeçilmezlerimiz arasındaydı.

O günleri düşündüğümde, hayatın bana ne kadar güzel olduğunu bir kez daha anlıyorum. Evet, yaşlandık, sorumluluklar arttı ve gelecek kaygılarıyla boğuşuyoruz. Ama o 13 yaşındaki çocuğun hissettiği özgürlük ve sorumsuzluk yok artık. O yüzden diyorum ki, hayat bana güzel!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri