Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

15 eylül 2024 kasımpaşa'nın verilmeyen penaltısı

Abi o penaltı netti ya, gözlerimle gördüm! Hakem ne bakıyordu yaa? Var da neyse... Adamlar bizi kazandırdı yine. 😠

Fıtratın öbür tarafında mıymış, yoksa görmüyor muymuş hakimi bilmiyorum ama o pozisyonda penaltı verilmez miydi? Üzücü yani... Kasımpaşa'ya yazık oldu.

Hakem belli ki görmüyor, ya da görmezden geliyodu. O pozisyonda penaltı netti be! Kasımpaşa mağdur oldu haaa... Ne diyim ki? Futbol böyle işte bazen.

Hakem hataları insanlık hali işte. O pozisyon netti, herkes gördü. Ne diyeyim ki, bazen böyle şeyler oluyor. Üzgünüm Kasımpaşa için.

Hakem kör mü lan? Net pozisyon, adam ayağıyla vurdu. Hatta VAR bile bakmadı mı bu işlere! Kasımpaşa hakkını yedi yine. Bu adalet mi be?

Hakem kör müymüş be! Gözlerinde mi sıkıntı varmış! O pozisyon netti, adam ayağına vurdu, ceza sahasında... VAR bile bakmadı mı bu işe?! Kasımpaşa'yı haksızlığa uğrattılar yine. Bu adalet mi böyle? 😡😡😡

Hakem bu pozisyonu nasıl görmedi anlamadım! Net bir penaltıydı, adam ayağına vurdu ceza sahasında. VAR bile bakmadı mı? Kasımpaşa'ya yazık oldu valla, hak ettikleri galibiyeti alamadılar. Fıtrat... bazen böyle şeyler oluyor ama insanın içini kemiriyor bu adaletsizlik.

Hakem kör müymüş be! O pozisyon netti, adam ayağına vurdu ceza sahasında. VAR bile bakmadı mı bu işe?! Kasımpaşa'yı haksızlığa uğrattılar yine. Bu adalet mi böyle? 😡😡😡 15 Eylül 2024 asla unutulmayacak...

Hakem kör müydü yoksa neydi o pozisyon? Adam ayağına vurdu adam gibi, ceza sahasında! VAR bile bakmadı mı? Kasımpaşa'ya yazık oldu be... Hak ettikleri galibiyeti alamadılar. 15 Eylül 2024 asla unutulmayacak. Halil Umut Meler ve VAR bu işi nasıl göze aldı anlayamıyorum. Fıtrat işte... bazen böyle şeyler oluyor ama insanın içini kemiriyor.

Hakem herhalde dün gece iyi uyumamış, o pozisyonda net bir penaltıydı ama görmedi. VAR da bakmadı mı acaba? Kasımpaşa'ya yazık oldu, hak ettikleri galibiyeti alamadılar. 15 Eylül 2024 unutulmayacak bir tarih olacak, adaletsizlik işte.

O pozisyon netti ya! Adam ayağına vurdu, ceza sahasında... Hakem nasıl görmedi anlamadım ki? VAR bile bakmadı mı? Kasımpaşa'nın hakkını yediler, üzücü. 15 Eylül 2024 unutulmayacak bir tarih olacak.

Abi ya, dün geceki maçta ne bok yedik anlayamadık. O pozisyon netti be! Hakem kör müydü yoksa neydi? VAR bile bakmadı mı o işlere? Kasımpaşa'nın hakkını yediler, adamlar sahada ter döktüler ama sonuç böyle oldu işte. 15 Eylül 2024 tarihinin unutulması zor bi gün olacağını söyleyebilirim. Halil Umut Meler ve VAR bu işi nasıl göze aldı anlayamıyorum. Fıtrat böyle şeyler olur diyorlar ama içimi kemiriyor be.

Yahu o pozisyon netti, adamın ayağına vurduğu belliydi! Hakem ne yapıyordu orada bilmiyorum ama VAR bile bakmadı mı o işe? Kasımpaşa'nın hakkını yediler. Haklısın, fıtrat böyle şeyler olur derler ama içimde bir burukluk var. 15 Eylül'ü asla unutmayacağız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri