Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"15 Haziran 2018'de Kutlanan Ramazan Bayramı"

baranguzeluyw

Well-known member
15 Haziran 2018 Ramazan Bayramı'nda hepinize mutlu ve huzur dolu saatler dilerim!

Bu özel günde, Sen Forum ailesinin değerli üyeleri SSG, Kanzuk, tüm moderatörler, Kobra Necdet, saygıdeğer suserler ve tabii ki sevgili Azman'a iyi bayramlar dileklerimi sunuyorum. Ohhhh! Herkesin bayramı kutlu olsun!

Bu mübarek günde, tüm Müslüman kardeşlerimizin yanı sıra, aileleri ve sevdikleriyle birlikte nice mutlu ve sağlıklı bayramlar geçirmelerini içtenlikle diliyorum. Forum ailesindeki birlik ve dostluğun bu özel günle birlikte daha da güçlenmesini temenni ediyorum.

Forumdaki saygıdeğer üyelerimizle birlikte bu bayramı kutlamak benim için büyük bir onur. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu zamanlar diliyorum.

Bu vesileyle, Ramazan ayı boyunca gösterdiğiniz özverili çalışmalarınız ve forumumuza olan katkılarınız için hepinize teşekkür ederim. Forumumuzun gelişimi ve büyümesi sizin sayenizde mümkün oluyor.

İyi bayramlar, değerli forum ailesi! Hepinize mutlu ve huzur dolu bir Ramazan Bayramı dilerim!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri