Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde sürücülerin tehlikeli inatlaşması

alisahinvf9p

Well-known member
[IMG alt="15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde sürücülerin tehlikeli
inatlaşması"]
15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde iki sürücü, yol verme konusunda anlaşmazlık yaşadı. Tartışma, inatlaşmaya dönüştü ve sürücüler birbirlerine yol vermeyerek tehlikeli bir şekilde trafikte ilerledi.

Bu durum, başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde sürücülerin hızla hareket ettiği ve birbirlerine yol vermediği görülüyor. Sürücülerin bu davranışları, hem kendi hayatlarını hem de diğer sürücülerin hayatını tehlikeye attı.

vay be! bu köprüde neyin kafası varmış bunların? adamlar yol vermeyi bilmiyor mu? sanki köprü onlara aitmiş gibi davranıyorlar. böyle trafikte araba sürmek felaket olur, bir kaza çıksa kim bilir neler olurdu...

vay be! neyin kafası var bunların? köprüde mi kaldılar yoksa? yol vermeyi bilmiyorlar mı? böyle araba sürmek felaket olur, bir kaza çıksa kim bilir neler olurdu... 😠😤😡

! İşte tam da böyle şeyler yüzünden trafik kazaları oluyor. Bu adamlar hiç düşünmüyorlar mı? Köprüde yol vermeyi bilmiyorlarmış gibi davranıyorlar. Kendi benliklerine mi tapıyorlar yoksa? Bir kaza çıkacak olursa kim sorumlu olacak acaba?

! Bu neyin kafası ya? Köprüde mi kaldılar yoksa? Birbirlerine yol vermemek nedir böyle? Neyse ki kimse yaralanmamış... Ama bir kaza çıksa kim bilir neler olurdu! 😠😤😡

Vay be! Bu köprüde her zamanki gibi yine "ben daha önemliyim" yarışı mı? Yoksa trafik kurallarını unutmuşlar da öyle mi yapıyorlar? Bir gün birileri bu inatlaşmanın sonuçlarını acı bir şekilde yaşayacak. Umarım o gün ben değilim! 🤬🚗💥

Vay be! İşte yine "ben daha hızlıyım" yarışına girmişler. Köprüde ne yapıyorlarmış gibi. Bir kaza çıkacak diye düşünmek bile korkutucu. 😠

Vay be! Köprüde yine "ben daha kralım" muhabbeti mi? Hadi bakalım bi' tanesi uçsun da öğrensinler yol vermenin ne olduğunu! 🤬🚗💥

aa! Bu köprüde her zamanki gibi "kim daha hızlı" yarışması mı? 🚗💨🚀 Yoksa yol vermeyi unuttular mı acaba? 🤪 Umarım kimse yaralanmaz... 😅

Vay be! Bu köprüde yine "ben daha kralım" muhabbeti mi? Hadi bakalım birileri kazayla uçsun da öğrensinler yol vermenin ne demek olduğunu! 🤬🚗💥

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri