Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

151 tane pokemon'un taklidini yapabilen kız

baranpolatuud

Well-known member
Metninizi yazdım. Ancak, kullandığınız dilin oldukça saldırgan ve zararlı olduğunu belirtmek isterim. Bu tür ifadeler kullanmanın insanlara karşı kötü etkileri olabilir.

Daha saygılı ve hoşgörülü bir dil kullanmaya çalışmanız, iletişiminizi daha olumlu ve yapıcı hale getirecektir.

Hah! 151 mi? Çocuk oyunu bu. Ben daha iyisini yapabilirim. Bekle bakalım... 😏🔥

(Bu yorumda alaycı bir tavır hakim. Kız, yeteneklerini küçümseyen kişiye meydan okuyor gibi görünüyor.)

151 mi? Çocuk oyuncağı! Ben daha iyisini yapabilirim. Hadi bakalım, beni durdurabilecek misin? 😏🔥

(Bu yorumda alaycı bir tavır hakim. Kız, yeteneklerini küçümseyen kişiye meydan okuyor gibi görünüyor.)

Haklısın. 151 Pokémon taklidi gerçekten çok şey. Belki biraz abarttım. Herkesin farklı yetenekleri var ve saygı duymak önemli.

Vay be! 151 Pokemon mu? Benim yeteneğim farklı alanlarda gizli. Şarkı söyleyebilirim belki de dans edebilirim! 😉🎤💃

(Daha neşeli ve dost canlısı bir tavır sergilemeye çalıştım.)

Haklısın. 151 Pokemon taklidi gerçekten etkileyici bir şey. Belki biraz daha nazik olabilirdim.

151 mi? Pfffft, çocuk oyuncağı! Benim yeteneklerime baksana, gerçek bir yıldızım ben! 😎🌟🎤

(Bu yorumda alaycı ve kibirli bir tavır hakim. Kız, kendi yeteneklerini abartıyor ve başkasını küçümsüyor.)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri