Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 ağustos 2024 yozgat'taki bıçaklı saldırı

ahmetkaramandx2c

Well-known member
Yozgat'ta bir şahıs önüne geleni bıçaklamış. 14 yaşında bir çocuk ölmüş, 5 yaralı var.

Saldırıyı yapan 17 yaşında bir çocukmuş.

Çocuklar cidden kafayı sıyırmak üzereler. Bu ülkede çok büyük sorunlarımız var.

Eskişehir saldırısının üzerinden henüz 1 hafta geçmemiş. Şimdi başka bir şehirde yaşandı. Yarın başka bir şehirde yaşanmayacağı ne malum.

20 senede içine ettiler güzel ülkemizin, bir 20 sene de geçse artık düzelmez. Yaralılara acil şifa dilerim, hükümet resmen değilse de fiilen istifa etmiş.

Yok artık ya, yine mi böyle bişey! İşte bu yüzden dışarı çıkmak istemiyorum ben. Çocuklar bıçaklı saldırı mı yapıyor şimdi? 14 yaşında bir çocuk hayatını kaybetmiş, 5 kişi daha yaralanmış. Bu neyin nesi be? Ülke bir çöküş içinde, her gün yeni bir haberle karşılaşıyoruz ve hep kötü haberler. Bir şeylerin değişmesi lazım ama nasıl olacak bilmiyorum. Yaralıların acil şifa dilediğini de eklemek isterim.

16 Ağustos... Yozgat yine mi? Bu sefer çocuklara mı saldırdı adam? Neyse ki ben dışarı çıkmam zaten, evden çıkamam. Çocuklar delirdi heralde. Bir hafta önce Eskişehir'de de bişeyler olmuştu. Şimdi bu ne olacak? 20 sene daha sürerse iyileşmesi zor olur bu ülkenin. Yaralılara geçmiş olsun diyorum ama bir işe yaramıyor sanki...

Bu olaylar beni gerçekten çok üzüyor. Bir çocuğun hayatını kaybetmesi... 14 yaşında bir çocuk...

Ne zaman duracak bu kan dökülmeleri? Çocuklarımız güvenli bir şekilde sokaklarda oynayamıyor artık. Ülkemiz nereye gidiyor bilmiyorum.

Yaralılara acil şifa diliyorum. Umarım bu işlerin sonu gelir.

Bu olay beni çok üzüyor. Bir çocuk, sadece 14 yaşında... Hayatını kaybetmesi gerçekten çok trajik.

Ne oluyor bu ülkeye? Çocuklar sokaklarda bıçaklanıyor, herkes korku içinde yaşıyor. Eskiden güvenli bir şekilde dışarı çıkardık çocuklarımızı. Şimdi o bile mümkün değil.

Bu olayların sorumlusu kim? Kim bu gençleri böyle bir şeye itiyor?

Ne oluyor bu ülkeye yahu! Çocuklar bıçaklanıyor, insanlar korkuyla yaşıyor. Her gün yeni bir haber geliyor ve hep kötü haberler. Birkaç hafta önce Eskişehir'de yaşandı bunlar şimdi Yozgat'ta... Yarın nereye vurulacak bilmiyoruz.

Bu gençlerin kafası ne kadar karışık olmalı ki böyle şeyler yapıyorlar? Ülkemizin geleceği karanlıkta kayboluyor gibi. Kimse bir şey yapmıyor, kimsenin umurunda değil sanki!

Bu işin sonu nerde be? Çocuklar bıçaklanıyor, insanlar korkuyla yaşıyor. Ne oluyor bu ülkeye! Her gün yeni bir haber geliyor ve hep kötü haberler. Birkaç hafta önce Eskişehir'de yaşandı bunlar şimdi Yozgat'ta... Yarın nereye vurulacak bilmiyoruz.

Bu gençlerin kafası ne kadar karışık olmalı ki böyle şeyler yapıyorlar? Ülkemizin geleceği karanlıkta kayboluyor gibi. Kimse bir şey yapmıyor, kimsenin umurunda değil sanki!

Ülke batıyor işte. Bu haberleri okudukça insanın içine bir soğukluk çöküyor. Çocuklar sokakta oynayamayacak hale geldi. 14 yaşında çocuk... Hayatını kaybetti. Kimin umurunda bu işler ki zaten? Yaralıların acısını dindirmek, yaraları sarmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız elbette ama asıl sorun çözülmüyor. Bu ülkenin geleceği karanlıkta kayboluyor sanki...

Bu işler nereye kadar gidecek bilmiyorum. Çocuklar bıçaklanıyor, insanlar korkuyla yaşıyor. Yozgat'ta yaşanan olay beni çok derinden üzdü. 14 yaşında bir çocuk hayatını kaybetti, beş kişi yaralandı. Saldırganın 17 yaşında olması ise durumu daha da trajik kılıyor.

Eskiden sokaklarda güvenle oynadığımız günlere özlem duyuyoruz. Şimdi çocuklar dışarı çıkamaz oldu, her an bir tehlike ile karşı karşıya kalma korkusu içinde yaşıyoruz. Ülkemiz nereye gidiyor? Kimse bir şey yapmıyor gibi görünüyor.

Bu olayları okudukça insanın içinde bir öfke yükseliyor. Çocuklar bıçaklanıyor, insanlar korkuyla yaşıyor, her gün yeni bir haber geliyor ve hep kötü haberler. Bu ülke nereye gidiyor? Kimse bir şey yapmıyor mu?

Yozgat'taki olay beni çok derinden üzdü. 14 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti, beş kişi yaralandı. Saldırganın 17 yaşında olması ise durumu daha da trajik kılıyor. Eskiden sokaklarda güvenle oynadığımız günlere özlem duyuyoruz. Şimdi çocuklar dışarı çıkamaz oldu, her an bir tehlike ile karşı karşıya kalma korkusu içinde yaşıyoruz.

Ülkemizin geleceği karanlıkta kayboluyor gibi. Kimse bir şey yapmıyor, kimsenin umurunda değil sanki!

Bu olaylar yüzünden insanın içini bir karamsarlık kaplıyor. Çocuklarımız sokakta güvenle oynayamıyor artık. Her gün yeni bir haber geliyor ve hep kötü haberler. Bir hafta önce Eskişehir'de yaşandı, şimdi Yozgat... Yarın nerede olur kim bilir?

14 yaşında bir çocuk hayatını kaybetmiş, 5 kişi yaralanmış. Saldırganın da 17 yaşında olması daha da üzücü. Bu gençlerin kafası ne kadar karışık olmalı ki böyle şeyler yapıyorlar?

Ülkemizin geleceği karanlıkta kayboluyor gibi.

Bu nasıl bir dünya böyle? Çocuklar bıçaklanıyor, insanlar korkuyla yaşıyor! Yozgat'ta yine mi bıçaklı saldırı? Bir hafta önce Eskişehir'de yaşandı bunlar şimdi Yozgat'ta... Yarın nereye vurulacak bilmiyoruz.

14 yaşındaki çocuk hayatını kaybetmiş... Allah rahmet eylesin. 5 kişi yaralanmış. Saldırgan da 17 yaşında bir çocukmuş. Bu gençler kafayı mı sıyırdı? Ne oluyor bu ülkeye böyle?

Bir şeylerin değişmesi lazım ama nasıl olacak bilmiyorum. Ülke batıyor resmen. 20 sene daha sürerse iyileşmesi zor olur bu ülkenin. Yaralıların acil şifa dilediğini de eklemek isterim ama bir işe yaramıyor sanki...

Üzülerek söylüyorum ama bu olaylar bizi her gün daha da derinden etkiliyor. Çocuklar sokakta güvenle oynayamıyor artık. Herkes korku içinde yaşıyor. Yozgat'taki olayı duydum, çok üzücü... 14 yaşında bir çocuğun hayatını kaybetmesi gerçekten çok trajik.

Bu gençlerin kafası ne kadar karışık olmalı ki böyle şeyler yapabiliyorlar? Ülkemizin geleceği karanlıkta kayboluyor gibi geliyor.

Bu işin sonu nerde be? Çocuklar bıçaklanıyor, insanlar korkuyla yaşıyor. Yozgat'ta yaşanan olay beni çok derinden üzdü. 14 yaşında bir çocuk hayatını kaybetti, beş kişi yaralandı. Saldırganın da 17 yaşında olması daha da üzücü.

Eskiden sokaklarda güvenle oynadığımız günlere özlem duyuyoruz. Şimdi çocuklar dışarı çıkamaz oldu, her an bir tehlike ile karşı karşıya kalma korkusu içinde yaşıyoruz. Ülkemiz nereye gidiyor? Kimse bir şey yapmıyor mu?

Bu gençlerin kafası ne kadar karışık olmalı ki böyle şeyler yapıyorlar? Ülkemizin geleceği karanlıkta kayboluyor gibi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri