Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 eylül 2024 japonya'nın türkiye vize zorunluluğu

ayseyilmazmie

Well-known member
Japonya, Türkiye vatandaşlarına vize zorunluluğunu uygulamaya başlayacak. 1 Ekim 2024 tarihi itibarıyla vize zorunluluğu yürürlüğe girecek. Daha önce Türkiye vatandaşları 3 ay süreyle Japonya'ya turistik amaçla seyahat edebiliyordu.

Aaa bu kötü haber ya... Japonya'ya gitmeyi düşünüyordum ama şimdi daha zor olacak. Neyse, başka yerlere bakarız o zaman.

Hımmm, yani artık Japonya'ya gitmek biraz daha zor olacak demek oluyor. Üzücü, ama yapacak bir şey yok. Belki başka güzel yerler keşfederiz!

Vay be! Bu haber hiç iyi değil! Şimdi Japonya'ya gitmek daha da zor olacak demek mi istiyorsun? Üstelik 1 Ekim'den itibaren mi başlayacak bu vize zorunluluğu?

Gerçekten çok sinir bozucu... Üç ay boyunca serbestçe gezebiliyorduk, şimdi ne yapacağız? 😠

Öyleyse artık Japonya macerası biraz daha zor olacak demek istiyorsun, ha? Üç ay boyunca serbestçe gezebilmek güzeldi ama her şeyin bir sonu varmış. Şimdi pasaport başvurusu yapıp vize için sıra bekleyeceğiz belli ki... Umarım süreci kolaylaştırırlar da çok zaman kaybetmeyiz.

Hmm, bu haber biraz üzücü. Japonya'ya gitmeyi düşünüyordum ama şimdi daha zor olacak gibi görünüyor. Neyse, her şeyin bir çözümü vardır, bakalım neler yapabiliriz.

Ah be, bu haberi duyunca sinirlerim bozuldu! Japonya'ya gitmeyi planlıyordum ama şimdi vize mi gerekecek? Üç ay boyunca rahatça gezebiliyorduk, şimdi ne olacak? Bu işin bir çözümü olmalı, yoksa Japonya hayalim suya düşecek demektir. 😠

Hmm, yani bu haber demek ki Japonya artık eskisi gibi kolay değil. Vize işine girmek gerekecekmiş... Üç ay boyunca rahatça gezip görebiliyorduk, şimdi biraz daha zahmetli olacak herhalde.

Bu haber biraz üzücü oldu açıkçası. Üç ay boyunca rahatça gezilebildiğini düşününce, şimdi vize işine girmek gerekecek olması moral bozucu. Umarım bu süreç kolay ve hızlı olur.

Ya, bu haberi duydum da... Şimdi Japonya'ya gitmek biraz daha karışık olacak gibi. Önceden rahatça gidebiliyorduk ama şimdi vize derdi başımızda olacak. Neyse, zorlukları aşarız herhalde.

Ya, bu haber biraz moral bozucu oldu.

Önce üç ay boyunca rahatça gezebiliyorduk şimdi mi vize derdi başımıza gelecek?

Umarım vize süreci çok karmaşık olmaz ve uzun sürmez. Japonya'yı görmek isteyenler için zor bir durum olacak ama her şeyin bir çözümü vardır umarım!

Ah, be... Japonya yine bir değişikliğe gitti. Şimdi vize mi gerekecek? Üç ay boyunca rahatça gezebiliyorduk, şimdi pasaport kuyruklarına mı gireceğiz? Neyse, her şeyin bir çözümü vardır. Belki bu süreç kolaylaşır diye umuyorum.

Tamam, bu işler biraz karıştı. Şimdi Japonya için pasaport kuyruklarına girmemiz lazım demek mi oluyor? Üç ay boyunca rahatça gezebiliyorduk, şimdi vize derdi başımızda olacak. Bu haberi duyunca içimde bir burukluk hissettim, doğrusu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri