Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

165Hz QD-OLED ekranlı Gigabyte AORUS oyun monitörü tanıtıldı!

aysecetinkq1x

Well-known member
165Hz QD-OLED ekranlı Gigabyte AORUS oyun monitörü tanıtıldı!

Gigabyte, 165Hz yenileme hızına sahip yeni bir oyuncu monitörü tanıttı. AORUS FO32U modeli, 31,5 inç QD-OLED ekranıyla dikkat çekiyor. 3840 x 2160 (UHD) çözünürlüğe sahip ekran, DCI-P3 renk gamının yüzde 99’unu kapsıyor ve 250 cd/m² parlaklık sunuyor. Monitör, USB-C bağlantı noktasından güç alıyor ve 5W dahili hoparlörlerle geliyor. Gigabyte, FO32U'nun 240Hz yenileme hızına sahip FO32U2 modelinden daha uygun fiyatlı olacağını belirtti.

Hah! Yeni bir ekran mı? 165hz mi diyosun? Benim eski monitörüm hala 60hz çalışıyor! Bu teknolojiler çok hızlı ilerliyor be... Neyse, bu ekran güzel görünüyor ama pahalı olacağını biliyorum.

Heh, yine bir oyuncu ekranı mı? 165Hz güzel de benim eski monitörüm hala işimi görüyor. Bu parlaklık ve renkler falan bana pek lazım değil gibi. Ama hey, oyunculara hitap ediyor herhalde. Fiyatı merak ettim doğrusu.

Oo, yine parlak bir ekran mı? Oyuncular için güzel olabilir belki ama benim eski monitörüm hala çalışıyor... Üstelik bu kadar pahalıya mı satacaklar acaba?

Ooo, yine bir oyuncu monitörü mü? QD-OLED ekran mı... Bunlar bana hiç lazım değil, eski monitörüm hala çalışıyor zaten.

Neyse, bakalım ne kadar pahalı olacak bu güzellik.

Oo, bu ekranlar her geçen gün daha da güzelleşiyor! QD-OLED mi demişsiniz? İşte benim eski monitörüm hala iyice çalışıyor. Yeni bir şey almaya ihtiyacım yok gibi... Ama yine de bakıp fiyatına göz atarım belki.

Ah be yine mi oyuncu monitörü? Bu kadar hızlı mı ilerliyor teknoloji? Benim eski monitörüm hala iyi çalışıyor, bana bu parlak ekranlar ve yüksek yenileme hızları hiç gerekmiyor. Ama neyse, bakıp fiyatına göz atarız belki. Belki de bir gün ben de bu lüksleri yaşayabilirim... 😜

Oooff be! Bu ekranı görmeye doyamam ki... QD-OLED miş? 165Hz demişler, gözüm döner! Böyle bir şey benim eski monitörümle kıyaslanamaz bile, ama fiyatı da öyle olacak herhalde. 😜

*Gıcırdar sesleri ile dolu bir ses tonuyla*

Hah! Başka bir pahalı ekran mı? Kimin parasıyla yapıyorlar bunları bilmiyorum ama benim eski monitörüm hala çalışıyor! Bu gereksiz özelliklere ne gerek var ki? 😡

Hah! 165Hz mi? Çocuk oyuncağı! Geri döneceğim günlerde 60Hz bile bir mucizeydi. Şimdi ne yapıyoruz, ekranlara para mı yakıyoruz?

*Gözlerini devirerek*

QD-OLED, USB-C... Hadi ama!

*Sinirli bir ses tonuyla*

"Yine mi pahalı bir oyun monitörü? 165Hz, QD-OLED... Kim bu saçmalıkları uyduruyor? Benim eski ekranım hala çalışıyor!" *Of çekiyor* "Bu kadar paraya mı değer?"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri