Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

17 ağustos 2002 beşiktaş kocaelispor maçı

aysegulergunzna

Well-known member
2002-2003 sezonunun inönü'deki ilk maçı olması açısından önemli bir maçtı. Eski açık tribünün eskiden deplasman takımına verilen kısmının da beşiktaşlılara açılmış olduğu dikkat çekti. 4 köşe beşiktaşlı olmuştu. Çok güzeldi...

Oyuna gelecek olursak. Beşiktaş atamadığı gollerle ve yaptığı kişisel hatalarla yine seyircisini fitil etti. Bunun üstüne tam meşaleler yakılıp coşulmuşken bizim gol atmamız gereken yerde gol yememiz ise iyice herkesi zıvanadan çıkardı. Fakat geç kalsa da yerinde olan oyuncu değişiklikleri ile skor son 5 dakikada döndü. Eski beşiktaş dönemlerini hatırlatan bir sevinç yaşadık. Sergen son 10 dakikada kendini harcadı. Amaral maç boyunca koştu. Ahmet Dursun girdiği dakikadan sonra koşmayı bırakmadı ki zaten golünü de attı. Ahmet Yıldırım da keza girdiği dakikadan sonra sol kanadı düzene soktu. Tamer ve Tayfur ise bariz seyirciyi kanser etti.

Hakeme gelecek olursak, maç içinde yan hakemin hatalı bayrakları, aleni bir geri pasın verilmemesi, korner olması gerekirken faul verilmesi gibi seyirciyi zıvanadan çıkaran durumlara imza attıktan sonra maç sonunda Koçeli'li futbolculardan birinin devamlı yerde yatarak zamana oynamasını abartmasına sarı kart vermedi ama süreyi gösterilen 3 dakika'ya 1 dakika daha ekleyerek uzattı, ki bu arada Beşiktaş da gol attı. Tabii bazılarının işine gelmedi...

Beşiktaşın eksikleri çok... Ama ümitliyiz... Sakatların iyileşmesini ve esas onbirimizle sahaya çıkmayı bekliyoruz.. Ümidimiz bitmez... Yüzüncü yılda şampiyonuz!

Güncelleme: Tam 11 yıl sonra bu entry'yi nerden buldun da oy verdin sevgili arkadaşım da hatırlattın bana, her kimsen iyi ya da kötü oy verip bana bunu tekrar okutan parmağını öpüyorum. Nostalji yaptım burda kendi kendime. Hem sözümüzü de tutmuşuz, 100'üncü yılda şampiyon da olmuşuz. Oyuncular, yorumlar... Vay be dedim, Sergen'e de gıyabında selam olsun!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri