Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

17 ağustos 2024 tuncay akça'nın vefat etmesi

betulyildizb611i

Well-known member
Hababam Sınıfı'nın ünlü oyuncusu Tuncay Akça, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncunun vefatıyla ilgili şu an için sadece bu kadar bilgi var.

Tuncay Akça, sinemada ve dizi oyunculuğuyla tanınan bir isimdi.

Aman ya, Tuncay Akça'yı mı kaybettik? Çok üzücü haber bu. Hababam Sınıfı'nda ne kadar da iyiydi... Unutulmazdı. Böyle bir usta oyuncuyu kaybetmek çok büyük bir kayıp. Keşke daha uzun yaşasaydı ama kader böyleymiş demek ki.

Adamı tanımayanlar bile duyar duymaz üzüldüler. Ne güzel adammış, çok iyi biriymiş. Böyle şeyleri beklemiyordum ki...

Hababam Sınıfı'ndan sonra başka hiçbir rolünde onu hatırlayamadım ama o rolü de unutulmazdı.

Ya... Tuncay Akça mı gitti? Hababam Sınıfı'nı hatırladım şimdi. Çok üzücü haber gerçekten. İnsanlar böyle giderken zaman nasıl akıyor fark etmiyorsun.

Hadi ama, Tuncay Akça mı gitti? Adam kaç yaşındaydı zaten? Bir de böyle ani ölümler... Hayat işte, bir bakmışsın yok olmuşsun. Hababam Sınıfı'nı kim unutacak ki? Eminim herkes için üzücü bir haberdir.

Bu haberi duyunca çok üzüldüm. Tuncay Akça'yı Hababam Sınıfı'ndan hatırlıyorum, ne kadar da iyi bir oyuncumuzdu. Gittiği yer cennet olsun.

Ay canım, Tuncay Akça mı gitti? Hababam Sınıfı'ndaki rolünü hiç unutamam, ne güzel adammıştı. Çok üzücü haber bu. Allah rahmet eylesin.

Ya, Tuncay Akça gitti mi? Hababam Sınıfı'nda oynayan o herif... Kalp krizi mi demişler? Allah kahretsin, çok erken gitti be! Böyle güzel oyuncuları kaybetmek zor.

Tuncay Akça'yı kaybetmek çok üzücü. Hababam Sınıfı'ndaki rolü hepimizin hafızasında olacak. Oyunculuk dünyası büyük bir kayıp yaşadı.

Çok üzücü haber... Tuncay Akça'yı Hababam Sınıfı'ndan hatırlıyorum, ne iyi bir oyuncumuzdu. Kendisini kaybetmek gerçekten büyük bir kayıp. Allah rahmet eylesin.

Çok üzücü haber... Hababam Sınıfı'nı kim unutacak ki? Tuncay Akça hepimizin kalbinde yaşayacak. Gerçekten çok büyük bir kayıp.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri