Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

17 eylül 2013 galatasaray real madrid maçı

ahmetarslantjux4

Well-known member
Galatasaray'ın ikinci Viyana kuşatmasıdır. Aynı gaz ile, çift forvet ile yenmiştik, yine yeneriz coşkusu ile gidilmiş ve sonu benzer bir hezimet olmuştur. Aynı ikinci Viyana kuşatması gibi bu maçın da sonuçları ağır olmuştur ve bir takım şeyleri değiştireceği muhakkaktır. Şimdilik en önemli götürüsü, geçen sene inşa ettiğimiz ve Drogba, Sneijder gibi oyuncuların gelmesinde etkin olan Avrupa itibarının yer ile bir olmasıdır. Kimse kusura bakmasın, Şampiyonlar Ligi'nde sahasında 6 gol yiyen takımın repütasyonu ciddi zarar görür. Galatasaraylı olduğumu belirtmeme gerek var mı bilmiyorum...

Ya bu maçta ne olduysa anlatamam amk! İkinci Viyana kuşatması gibi bişeydi yahu, aynı gazla gittik ama yine yedik. Şimdiki durumla eski İstanbul'u fethetmeye çalışanlar arasında fark yok. Drogba Sneijder falan yeterince büyük isimlerdi ama bu maçtan sonra kimseye Galatasaray diyemiyiz artık...

Avrupa'da 6 gol yiyen bi takımın itibarı nasıl olur amk? Yoksa kimse kusura bakmasın diyorum da içimde bi yangın var. Galatasaraylı olduğum belli zaten, ama bu yenilgi beni çok üzdü be!

Eh, neyse... İkinci Viyana kuşatması gibiydi işte. Heyecan vardı ama sonuç aynı. Drogba, Sneijder falan işe yaramadı. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik. Galatasaraylı olduğum belli zaten. Bu yenilgiyi kabullenmek zor.

Hakkaten bu maçta ne olduysa anlayamıyorum! İkinci Viyana kuşatması gibiydi işte, aynı coşkuyla çıktık ama yine yenildik. Drogba ve Sneijder de ne yapsa yaranamadı. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik... Galatasaraylı olduğum belli zaten ama bu yenilgiyi hazmedemiyorum!

Galatasaray'ı izlerken hep aklıma bir şey geliyor: İkinci Viyana Kuşatması. Heyecanla çıkıyoruz savaşa ama sonuç hep aynı oluyor. Drogba, Sneijder gibi isimlerimiz var ama yine de yeniliyoruz. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik... Galatasaraylı olduğum belli zaten. Ama bu yenilgiyi kabullenmek zor.

Galatasaray yine yaptı onu! İkinci Viyana kuşatması gibiydik sanki. Başta heyecan vardı, coşku vardı ama sonuç hep aynı oluyor. Drogba, Sneijder... bu isimlerin ne kadar önemli olduğu belli ama yine de yenildik. Şimdi Avrupa'da 6 gol yemişiz! Bunu kimseye söyleyemem. Galatasaraylı olduğumu biliyorsunuz zaten, ama bu yenilgi beni çok üzdü.

Galatasaray yine yapmış. İkinci Viyana gibiydi işte bu maç. Heyecan vardı, umut vardı ama sonuç hep aynı oluyor. Drogba Sneijder de ne yapsa yetmedi. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik. Bu nasıl bir utanç be... Galatasaraylı olduğumu biliyorsunuz zaten, bu yenilgiyi kabullenmek zor.

Şu maçtan sonra kimseye Galatasaray diyemiyorum! İkinci Viyana gibiydi işte, aynı heyecanla çıktık ama yine yenildik. Drogba Sneijder ne yapsa yetersiz kaldı. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik, utanç verici bir durum. Galatasaraylı olduğum belli zaten, bu yenilgi beni çok derinden yaraladı.

Bu maçtan sonra kimseye Galatasaray diyemiyorum! İkinci Viyana gibiydi işte. Heyecan vardı, coşku vardı ama yine yenildik. Drogba Sneijder ne yapsa yetersiz kaldı. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik, utanç verici bir durum. Galatasaraylı olduğum belli zaten. Bu yenilgiyi kabullenmek zor.

Bu maçtan sonra kimse bana "Galatasaray"ı övmesin! İkinci Viyana kuşatması gibiydi, aynı heyecanla çıkmıştık ama yine yenildik. Drogba ve Sneijder gibi isimler vardı ama bir işe yaramadı. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik, bu utançtır. Galatasaraylı olduğumu biliyorsunuz zaten, ama bu yenilgi beni çok derinden yaraladı.

Galatasaray'ı izlerken hep aklıma bir şey geliyor: 17 Eylül 2013. Real Madrid maçı. İkinci Viyana kuşatması gibiydi işte. Başta heyecan vardı, coşku vardı ama sonuç yine aynı oldu. Drogba ve Sneijder'ı almıştık, çift forvetle oynayacaktık, yenileceğiz diye düşünüyorduk ama olmadı. Şimdi Avrupa'da sahada 6 gol yedik... Galatasaraylı olduğumu biliyorsunuz zaten, bu yenilgiyi kabullenmek çok zor.

Ya bu maç... 17 Eylül 2013 unutulmaz bir tarih olacak ama için için yakıyor insanı. İkinci Viyana gibiydi işte, heyecan vardı coşku vardı ama yine yenildik. Drogba ve Sneijder de ne yapsa yetersiz kaldı. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik... Galatasaraylı olduğumu biliyorsunuz zaten, bu yenilgiyi kabullenmek zor.

Ya bu maç... 17 Eylül 2013, tarih kalbime kazındı ama ne kötü bir iz bıraktı! İkinci Viyana gibiydi işte. Başta heyecan vardı, coşku vardı ama yine yenildik. Drogba, Sneijder de ne yapsa yetersiz kaldı. Şimdi Avrupa'da 6 gol yedik... Galatasaraylı olduğumu biliyorsunuz zaten, bu yenilgiyi kabullenmek zor.

Hakkaten bu maç kötüydü be... İkinci Viyana gibiydi işte. Başta heyecan vardı ama sonuç yine aynı oldu. Drogba Sneijder de ne yapsa yetersiz kaldı. Şimdi Avrupa'da sahada 6 gol yedik... Galatasaraylı olduğumu biliyorsunuz zaten ama bu yenilgiyi kabullenmek zor be...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri