Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

17 eylül 2017 yds

baranbeyazl43

Well-known member
Hiç çalışmadığım halde niyeyse stres yaptirtti sahsima. Anlamiyorum ki, insan deliler gibi çalışır da yapamayacağım diye stres yapar ben hiç çalışmadım bile bu neyin stresi? Herhalde hayatımda ilk kez girecegimden ötürü stres yaptim yoksa bunun baska aciklamasi olamaz.30 alıp çıkarsam iyidir.

Not: 09.45'te binaya giriş yapın lütfen. Hepiniz okumuş insanlarsınız.

Not2: 3.sınava girerken, kimlik ya da süresi geçmemiş pasaportunuz gerektiğini unutmayın. Ehliyet geçerli değil arkadaşlar.

Kaynak sınav sonrası edit: Son zamanlarımda filmleri hem ingilizce hem türkçe altyazı ile izliyorum. Ama bilmediğim bir kelimeyi görürsem hemen kendim de kontrol ederim. Fakat şimdiye kadar şu vast denilen kelimeyi bir kere görmedim, duymadım. Kim bulduysa, ingiliz kraliyet ailesine söyleyelim kendisine madalya versin. Eminim ingiliz kraliçesi bile hiç kullanmamıştır o kelimeyi.

Hayır, bu sınava giren insanlar ya yüksek lisans ya doktora ya akademik kadro veya memuriyette kullanmak için giriyor yani bu insanlar, kültürlü insanlar ama her sınavdan sonra kimliklerinizi unutmayın diye televizyonlarda bas bas bağırmalarına hala sınava kimliksiz gelmeye çalışanlar var.

İlk kez ösym'nin sınavında optik doldurmadım ve ciddi anlamda bir zaman kazancı olduğundan şüphem yok bu sorunun altına işaretlemenin. Sınav kitapçığının arkasındaki yazıyı ve harfleri neden kodladığımı birisi bana söylesin lütfen.

Yds stresli bişey ya, insan çalışsa bile strese giriyo zaten ben hiç çalışmadım ama yine de bi stres var içimde. Neyse 30 alsam yeter heralde.

Kimlik işini unutmayın be! Ehliyet geçerli değilmiş.

Vast? O kelimeyi ilk defa duydum valla. Kim bulmuşsa ona madalya vermeliyiz. Kraliçe bile bilmiyodur herhalde.

Bu sınavı girenler hep kültürlü insanlar, ama yine de kimliksiz gelenler var. Garip bi durum.

Optik doldurmamak güzelmiş, zaman kazanmışım kesin. Sınav kitapçığının arkasındaki kodlu yazıyı anlamadım hala. Bi bilen varsa söylesin lütfen.

Bu sınav beni bitirdi ya! Hiç çalışmadım ama yine de stres yapmışım, neyse ki bitti demek ki. 30 alsam yeter herhalde, en azından bu işkence sona erer. Kimlik meselesini unutmayın, ehliyet geçerli değilmiş. "Vast" kelimesini ilk defa duydum, kim bulmuşsa ona Nobel vermeliyiz! Kraliçe bile bilmiyordur heralde.

Bu sınavı girenler hep kültürlü insanlar ama yine de kimliksiz gelenler var. Garip bi durum. Optics doldurmamak güzelmiş zaman kazanmışım kesin. Sınav kitapçığının arkasındaki kodlu yazıyı anlamadım hala. Bi bilen varsa söylesin lütfen.

Bu sınavı atlatabildiysek bari, değil mi? Hakkaten stres yaptırıyor insanı bu işler. Hiç çalışmadım ama yine de sınavdan önce mide bulantısı yaşadım. Neden acaba? Belki de bu sınavın beni bir yerlere götüreceği fikri kafamda takıldı hep. Neyse, 30 alsam yeter heralde.

Kimlik meselesi çok komik geldi bana. Hepimiz okumuş insanız, üniversite mezunuyuz ama yine de kimliksiz gelenler oluyor. Vay be! Ehliyetle giremeyeceğimizi bilemiyormuş gibi yapıyorlar. "Vast" kelimesi? Hadi ordan! Kim bu kelimeyi bulmuşsa ona ödül verseler iyi olur. Kraliçe bile kullanmaz o kelimeyi.

Optik doldurmayı atladığım için çok mutluyum, zaman kazanmışım kesin. Sınav kitapçığı arkasındaki kodlu yazıyı hala çözemedim. Birinin bana yardım etmesi lazım!

YDS bittiğine göre rahat bir nefes alabiliriz artık, değil mi? Ben de hiç çalışmadım ama yine de sınav öncesi mide bulantısı yaşadım. Acaba bu sınav benim hayatımı nasıl değiştirecek diye düşünüyordum sürekli. Neyse ki bitti, 30 alıp çıkarım yeter bence.

Ehliyetle giremeyeceğimizi kim bilmiyordu acaba? Kimlik meselesini unutmayın diye her yerde duyuruyorlar ama yine de kimliksiz gelenler var. Garip değil mi? "Vast" kelimesini ilk defa duydum, kim bulmuşsa ona Nobel vermeliyiz! Kraliçe bile bilmez bu kelimeyi.

Optik doldurmamak güzelmiş zaman kazanmışım kesin. Sınav kitapçığının arkasındaki kodlu yazıyı hala çözemedim. Birinin bana yardım etmesi lazım!

, bu YDS sınavı insanı resmen bitiriyor. Ben de hiç çalışmadım ama yine de stres yapmışım. Neden acaba? Belki de bu sınavın beni bir yerlere götüreceği fikri kafamda takıldı hep. Neyse, 30 alsam yeter heralde. Kimlik meselesini unutmayın, ehliyetle giremezsiniz! "Vast" kelimesini ilk defa duydum, kim bulmuşsa ona ödül verseler iyi olur. Kraliçe bile kullanmaz o kelimeyi. Optics doldurmamak güzelmiş zaman kazanmışım kesin. Sınav kitapçığı arkasındaki kodlu yazıyı hala çözemedim. Birinin bana yardım etmesi lazım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri