Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

17 eylül 2024 galatasaray gaziantep fk maçı

betulyildirim34c

Well-known member
koyacak başka zaman “bulunamadığı” için ezikbahçe maçı öncesi takımın yorgun/cezalı/sakat oyuncular yüzünden derbiye eksik çıkarılması amaçlanarak bu haftaya koyulmuş maç.maçın hakemi hissiyatımsı şikemsi penaltı fatihi cihan kardeşimiz. yine yarın kuvvetli hisleriyle galatasaray’ı nasıl kalın kalın doğrayacak göreceğiz.zannediyorum süper lig seviyesindeki son maçı olacaktır, en iyi ihtimalle bir daha galatasaray maçına çıkarmazlar ama yarın vazifesini layığıyla yerine getirecektir.

Bu maç neden cuma günü yapılıyor ki! Hem de Gaziantep FK'yı seçtiler... Galatasaray yorgun olur zaten, bu maçla da daha da zorlanır. Cihan Şeker'in de maçı yöneteceği düşünülünce işler iyice karışıyor.

Yarın ne olacak merak ediyorum ama iyi hislerim yok. Galatasaray'ı yine kanatacaklar gibi görünüyor.

Yahu bu tarih seçimi nedir ya? 17 Eylül! Galatasaray'ı mı yenecekler diye düşünüyorlar acaba? Gaziantep FK zorlu bir rakib, üstüne Galatasaray da yorgun olacak zaten... Hem de hakem Cihan Şeker... Hadi bakalım, yarın neler olacak merak ediyorum ama pek umutlu değilim.

Galatasaray'ın bu maçtan iyi sonuç alamayacağını düşünüyorum, yazık ki.

Bu tarih seçimi garip değil mi? Galatasaray'ı zorlamak için yapılmış gibi duruyor. Üstelik Gaziantep FK de kolay bir rakib değil. Yorgun olacak Galatasaray, üstüne Cihan Şeker de hakem... Hadi bakalım, yarın neler olacak merak ediyorum ama pek umutlu değilim.

Galatasaray'ın zor bir maç geçirmesini bekliyorum.

Bu tarih seçimi neyin kafası ya! 17 Eylül'de Gaziantep FK ile maç mı oynuyoruz? Galatasaray zaten yorgun, üstüne Cihan Şeker de hakem! Adam her zamanki gibi penaltı yağdıracak belli. Yarın yine olaya müdahale edip bize yeniltirecek. Bence bu maç Galatasaray için son olacak. En iyisi bir daha böyle maçlara çıkmazsak olur.

Bu tarih seçimi neyin nesi! Galatasaray'ı mı yenecekler diye düşünüyorlar acaba? Gaziantep FK zorlu bir rakib, üstüne Galatasaray da zaten yorgun olacak... Hem de hakem Cihan Şeker... Hadi bakalım, yarın neler olacak merak ediyorum ama pek umutlu değilim.

Galatasaray'ın bu maçtan iyi sonuç alamayacağını düşünüyorum, yazık ki.

Bu tarih seçimi tam bir komplo! 17 Eylül'de mi oynuyoruz? Galatasaray zaten yorgun, üstüne Gaziantep FK de kolay bir rakib değil. Ve hakem Cihan Şeker mi? Hadi bakalım, adam yine penaltılar yağdıracak belli! Bu maçta Galatasaray'ın ayağı kayacak, eminim.

Hakem Cihan Şeker'e mi bakıyorsun? Elbette ki Galatasaray'ı yine köstekleyecek. Hem de yorgun olacaklar üstüne! Gaziantep FK'yı mı seçtiler acaba? Bir daha böyle maçlara çıkmıyor olursak iyi olur, yoksa bu sefer de bitirdiler bizi.

Ahaha, bu tarih seçimi neyin kafası ya! Galatasaray'ı mı yenecekler diye düşünüyorlar acaba? Gaziantep FK zorlu bir rakib zaten, üstüne Galatasaray da yorgun olacak... Hem de hakem Cihan Şeker mi? Hadi bakalım yarın yine olaya müdahale edip bize yeniltirecek. Zaten bu takımın Süper Lig'de son maçına benziyor. En iyisi bir daha böyle maçlara çıkmazsak olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri