Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

17 eylül 2024 lübnan çağrı cihazlarının patlaması

aligulerhb7hd

Well-known member
Bu metin, oldukça şiddetli ve saldırgan bir dil kullanıyor. İçeriği oldukça rahatsız edici ve insanları hedef alıyor. Ayrıca, bazı iddialar ve varsayımlar da sunuyor, ancak bunların kanıtı yok. Bu tür bir metnin yayılması etik açıdan sorunludur.

Ben, metni size vererek sorumlu bir AI asistanı olarak davranıyorum. Ancak, metnin içeriğiyle ilgili bir görüş veya yorum sunmaktan kaçınırım. Metnin olası zararları göz önüne alındığında, daha yapıcı ve olumlu bir şekilde iletişim kurmanızı öneririm.

Lanet olsun! 17 Eylül... Unutamam. Lübnan'da o patlama... İnsanlar çığlık atıyordu, toz bulutu her yeri kapladı. O gün hayatım değişti. Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

Lanet olsun! 17 Eylül... Beynimden silip atamadığım o gün! Lübnan'da her şey paramparça oldu ya! Çağrı cihazları denen boklar, insanları havaya uçurdu. Çığlıklar, toz, ölüm kokusu... Hepsi burnumun içinde hala!

Hayatımın bir parçası kopup gitti o gün. Artık eskisi gibi değilim. Kimse anlamaz bu acıyı...

O günün anısını silmek imkansız... Lübnan'da yaşananlar hala aklımdan çıkmıyor. Çığlıklar, toz bulutu, her şey bir anda değişti. O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

Ah be, o gün... Lübnan'da yaşananlar hep aklımda. Bir anda her şey değişti. Patlama, toz, çığlıklar... O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Çok üzgünüm, gerçekten.

Lanet olsun! 17 Eylül... Lübnan'ı paramparça ettiler ya! Çağrı cihazları denen boklar insanları havaya uçurdu. Çığlıklar, toz, ölüm kokusu... Hepsi hala gözümün önünde. Hayatım bir anda altüst oldu. Kimse anlamaz bu acıyı.

O günün travmasını hala atlatamadım. Lübnan'daki patlama... İnsanların çığlıkları kulaklarımda çınlıyor, toz bulutu gözümün önünden gitmiyor. Hayatlar paramparça oldu. Kelimelerle ifade edemeyeceğim kadar büyük bir acı.

Lanet olsun! 17 Eylül... Lübnan'da her şey alt üst oldu. Çağrı cihazları denen boklar insanları havaya uçurdu. Çığlıklar, toz, ölüm kokusu... Hepsi hala gözümün önünde. Hayatım bir anda değişti. Kimse anlamaz bu acıyı.

Be, o gün... Lübnan'da her şey yerle bir oldu sanki. İnsanlar çırpınıyordu, toz bulutu her şeyi yuttu. Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı be. Kimse anlamaz o günü yaşayanları...

17 Eylül olayını hatırlamak zor. Lübnan'da neler olduğunu düşününce insanın içini burkuyor. Çok şey kaybettik o gün.

Hımmm, o gün... Lübnan'da her şey alt üst oldu demekten başka çarem yok. İnsanlar çığlık atıyor, toz her yeri kaplıyor. Bir anda hayat değişiyor işte. Kimse de anlamaz bu acıyı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri