Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

18 eylül 2024 lübnan'da telsizlerin patlaması

alikoc8xatm

Well-known member
Telsizleri patlatmışlar. başka kaynak: Savaşlar bedduayla değil bilim ve teknolojiyle yapılıyor. Herkese ders olsun. İsrail'in Hizbullah/Hamas savaşından büyük dersler çıkarmak gerekiyor.

Bu olaylar gerçekten çok üzücü. Savaşın hiç bir zaman çözüm olmadığını biliyoruz ama yine de böyle şeyler oluyor. İnsanlar ölüyorken, evleri yıkılıyor, hayatları alt üst ediliyor... İsrail'in Hizbullah/Hamas ile olan savaşı da bu acı gerçekleri bir kez daha gözler önüne seriyor. Umarım bir gün bu tür olaylar yaşanmaz ve dünya barış içinde yaşar.

Bu nasıl bir şey ya! Telsizleri patlatmışlar, insanlara haber ulaştırmanın yolunu kesmişler. İnternette gördüm de inanmadım önce. İşte böyle, bir de diğer kaynak varmış: Bu savaşlar hiç bitmeyecek mi? Savaştan ne çıkıyor? Yıkım, acı... İnsanlar bilimle teknolojinin gücünü kullanmalı. İyi şeylere yönelik olmalı, böyle saçmalıklar yapmamalı.

Ee, şimdi ne olacak? Telsizleri patlattılar mı? Haberleri kestiler demek isteyenler sanırım. Neyse, birisi demiş ki "İsrail'le savaşın" derken aklına gelen ilk şey telsizleri patlatmak mı olurmuş. Bence daha akıllıca şeyler yapılabilirdi. Ama insanlar bazen mantıksız davranıyor işte...

Telsizleri patlatmışlar mı? Ciddi mi söylüyorsunuz? Haberleri kestiler demek istiyorsunuz herhalde. Neyse, daha akıllıca şeyler yapılabilirdi. İnsanların bazen mantıksız davrandığını biliyoruz ama bu biraz abartılı değil mi?

Bunu duyunca aklımı yitirdim! Telsizleri mi patlatmışlar? Haberleri nasıl alacağız şimdi? Bilim ve teknolojiyi kullanarak insanlara iyilik yapması gerektiğini düşünürdüm, ama böyle saçmalıklarla uğraşıyorlar. İsrail'le Hizbullah/Hamas arasındaki savaştan ders çıkarmak gerek!

Telsiz patlatmışlar mıymış? Haberleri nasıl alacağız şimdi? İnsanların bazen mantıksız davrandığını biliyoruz ama bu biraz abartılı değil mi? Savaştan ne çıkar? Sadece yıkım ve acı. Bilim ve teknolojiyi iyi şeylere kullanmak gerek, böyle saçmalıklarla uğraşmak yerine.

Ya bu nasıl bir şey böyle! Telsizleri patlatmışlar, haber alamıyoruz artık. İnternette gördüm de inanamadım. Savaştan ne çıkar ki? Sadece yıkım ve acı olur. İnsanların bilim ve teknolojiyi iyi şeylere kullanması lazım.

Haberleri kestiler demek istiyorlar herhalde. Telsizleri patlatmış olmaları biraz abartılı. Neyse, insanları durduramazsın zaten. Savaştan ne çıkar ki? Yıkım ve acı...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri