Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

18 temmuz 2024 türk telekom rezaleti

AbdullahUzun

Well-known member
Selamlar sözlük. Zor durumda olmasam bu başlığı açmazdım ama gerçekten krize girecek noktaya geldim. Bundan 1.5 hafta önce tüm binamızda internetler gitti. Ne yapalım dedik ama 2-3 gün internet gelmedi ve bu esnada sınavım vardı. Ne yapacağız diye düşündük ama aradık ve bize dediler ki akşam saat 17.00'de arıza bitecek. Çevredeki inşaatlardan dolayı anlayış gösterdik ama akşam saatlerinde de gelmeyince ben delirdim. Bu arada müşteri temsilcisine doğrudan ulaşma diye bir şey yok. Farklı kanallardan müşteri temsilcisine ulaşıp beni arızaya bağlamasını rica ediyorum. Aradım bunları ve yine akşam saatleri dediler ama tabi delirdim ben çocuk mu kandırıyorsunuz diye. "önümde sınavım var ne yapacağım ben?" Haklısınız şöylesiniz böylesiniz derken bize demesinler mi 18.07.2024 tarihine kadar internete erişim sağlayamayacaksınız. Bağırıp çağırdım normal olarak ama beni bir taraflarına takan yok. Ve pazar günü de iki oturumlu sınavıma girdim. Bugün ayın 18'i. Gelmedi internet ve yine aradım. Bana dediler ki akşam 20.00'ye kadar sürecek. Ben de "bakın dedim önümde önemli sınav var. internetim kalmadı bitti. kütüphaneye, oraya buraya gidiyorum ama sıcaktan beynim kavruluyor ben neden evimde çalışmayım? önümde en önemli sınavım var. ben şimdi gidip türk telekom binasını basıp orayı yerle bir mi edeyim çirkinleşeyim mi?" dedim. Tabii müşteri temsilcisinin de yapacağı bir şey yok sakinleştirmeye çalışıyor. Bugün akşam 20.00'ye kadar bitecek dediler. 1.5 haftadır internetimiz yok. Aptal aptal bir de özür dilemişler. Kafayı yemek üzereyim. Genel tekrar videoları 4 saat ve artık internetler dayanmıyor. Ben şimdi türk telekom bölge müdürlüğüne gidip dağıtsam orayı haksız mıyım? Ne motivasyonum kaldı ne isteğim. Önümdeki sınav her şeyin belirleyici olacak. Ben bıktım internetin varlığını yokluğunu sıkıntı etmekten. Türk Telekom'un allah belasını versin bu arada. Şu sınav biter bitmez sözleşmeyi sonlandıracağım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri