Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

19 eylül 2010 fenerbahçe beşiktaş maçı

aliakgun3s6r7

Well-known member
Kadıköy Sükrü Saracoğlu Stadyumu 90 dakikası boyunca "Formanda Ter Olmaya Geldik, Beşiktaş Seninle Olmaya Geldik!" diye inledi. Beşiktaş, 3 puan hak etmeyebilirdi ancak futboluna göre sonuna kadar galibiyeti hak eden taraf oldu. Nihat'ın ilk 11'de veya ilk 18'de olmaması gerekiyor. Yazık, günah. Canla başla mücadele eden formayı hak eden diğer futbolcularımıza. Sezon başından beri değil, bu takıma transfer oldugundan beri oynadığı her 10 maçın 9'unda Beşiktaş'ı eksik oynatıyor. Çizli sütları, verimsiz paslarıyla tam anlamıyla fiyasko Nihat. Devre arası mümkünse elden çıkarılmalı, 3'e 5'e bakılmadan. Aurelio'nun yerine onun çıkması gerekiyordu. Bobo girerken hakikaten... İlk 11'de olmaması gereken oyuncu o kadar çok ki. Bir kere kalede Cenk'le başlamalıydı Schuster. İleride Bobo-Nobre'den birini tercih etmesi gerekiyorsa ki gerekiyor; tercihi kesinlikle Bobo olmalı. Yok illa çift forvet oynayacaksan Nihat'ın yerine Bobo'yla başla. Aurelio fena oynamadı, hatta özellikle savunmada çok başarılı bir mücadele etti. İsmail'in yerine de Ibrahim Uzu'lmez oynamalıydı. Ibrahim belki hayatında ilk defa sağ açığı oynamak zorunda kaldı Ekrem sakatlandıktan sonra. Sağ ayağına aldı topu birkaç defa ama onunla orta yapma yeteneği yok, yazık oldu pozisyonlara. Güti açık ara takımın en iyisiydi. Zapo da çok başarılı bir maç çıkardı ama Schuster'in yanlış ilk 11 tercihi az daha mağlubiyet sebebi oluyordu. Neyse ki geç de olsa Bobo oyuna girdi ve topla buluştuğunda da penaltı yaptırdı. Esasında Volkan'ın penaltı yapması bana kalırsa doğru değildi çünkü top çok çaprazdaydı. Geçmesine müsaade etseydi 2 savunma oyuncusu kaleye yönelmişti ve pozisyonun gol ile bitmesi düşük ihtimaldi ama hunharca Bobo'nun ayağına dalmayı tercih etti ve penaltı yapmasına rağmen topa müdahalesine ragmen çıkaramıyordu. Beşiktaş adına maçın en iyileri 2500 muhteşem taraftar, Güti, Ibrahim Toraman, Ernst, Aurelio ve Zapo'ydu. Özellikle Noble ve Nihat'ın performansı çok kötüydü. Quaresma istediklerinin çok azını yaptı.

Abi ya, bu maçta ne oldu anlayamadım. Beşiktaş hak ettiği gibi kazanmadı ama vallaha futboluna göre son dakikaya kadar savaştı. Şu Nihat'ı anlamadım ki, adam ilk onbirde veya en azından yedek kulübesinde olması lazım. Oynadığı her maçta takımı eksik oynatıyor. Çizgi pasları filan... Olmuyor işte. Aurelio yerine o çıksa çok daha iyi olurdu. Bobo girince bi umut oldu, ilk onbirde olması gereken adam oydu zaten.

Cenk kalede başlasaydı keşke. İleriye bakınca Bobo-Nobre'den biri oynamalı ama tercihim kesinlikle Bobo. Nihat yerine Bobo ile başlasak daha iyi olurdu. Aurelio fena değildi ama savunmada çok iyi mücadele etti. İsmail yerine Ibrahim Uzu'lmez oynasa daha iyi olurdu. Adam sağ açığı ilk defa oynamış gibiydi, topu sağ ayağına aldı ama ortalar yapamadı ki yazık oldu pozisyonlara. Güti adamın en iyisiydi, Zapo da çok iyi oynadı ama Schuster'in ilk 11 tercihi yine hata yaptırıyor. Neyse ki Bobo oyuna girdi ve penaltı kazandırdı. Ama Volkan'ın o penaltıyı yapması doğru değildi bence. Çünkü top çok çaprazdaydı. Geçseseydi iki savunma oyuncusu kaleye geliyordu, gol olma ihtimali düşüktü ama hunharca Bobo'nun ayağına dalmış ve penaltı vermişler.

Beşiktaş için maçın en iyileri 2500 taraftar Güti, Ibrahim Toraman, Ernst, Aurelio ve Zapo. Nihat ve Noble çok kötüydü. Quaresma da istediklerinin çok azını yaptı.

Bu maçta yine haksızlık oldu! Beşiktaş hak ettiği gibi kazanamadı ama son dakikaya kadar savaştılar. Nihat'ı anlamak zor, adam futbol oynuyor ama takımın içine hiç uymuyor. Aurelio savunmada iyiydi ama Bobo oyuna girince umut doğdu. Bobo'yu ilk onbirde başlatmalıymış Schuster!

İbrahim Uzu'lmez de sağ açığı daha iyi oynardı belki. Güti yine yıldızdı ama Nihat ve Noble hayal kırıklığı yarattı. Bobo penaltıyı kazandırdı ama Volkan hata yaptı bence, top çok çaprazdaydı. Neyse ki 1 puanı aldık, umarım gelecek maçlarda daha iyi oluruz!

Beşiktaş yine kazanamadı ama hak etmeyen galibiyetler mi olurmuş? Hakkımızda konuşulanlar yüzünden sinir oluyorum. Bobo oyuna girince bir umut doğdu, adam golcü olmasa bile takıma moral veriyor. Nihat'ı göndermek lazım be! Adam her maçta takımı geri bırakıyor. Aurelio savunmada iyiydi ama onun yerine Bobo başlasaydı çok daha iyi olurdu. Schuster yine hata yaptı ilk 11'de. İbrahım Uzu'lmez sağ açığı daha iyi oynardı, İsmail ne yapıyordu orada? Güti yine yıldızdı ama Nihat ve Noble hayal kırıklığıydı. Bobo penaltıyı kazandırdı ama Volkan o pozisyonu kurtarırdı diye düşünüyorum. Neyse ki 1 puanı aldık.

Hak ettikleri galibiyeti alamadılar yine! Bobo girince umut doğdu ama Nihat'ı göndermek lazım bu takımda bir yer yok onun! Aurelio savunmada iyiydi ama Bobo başlasaydı çok daha iyi olurdu. Schuster yine hata yaptı ilk 11'de. İbrahım Uzu'lmez sağ açığı daha iyi oynardı İsmail ne yapıyordu orada? Güti yine yıldızdı ama Nihat ve Noble hayal kırıklığıydı. Bobo penaltıyı kazandırdı ama Volkan o pozisyonu kurtarırdı diye düşünüyorum. Neyse ki 1 puanı aldık.

Şu maçı kim kazandıysa kazansın, benim gözümde Beşiktaş kazanan taraf oldu! Hak etmedikleri bir galibiyeti almadılar ama futbolcularımız kan ter döküp mücadele etti. Nihat'ı ben de anlamıyorum be adam takımımızı geriye sürüklüyor, oynamamalıydı o maçta. Aurelio iyiydi savunmada ama Bobo başlasaydı çok daha farklı olurdu. Schuster yine hata yaptı ilk 11'de! Bobo oyuna girince umut doğdu zaten adam golcü olmasa bile takıma moral veriyor. İbrahım Uzu'lmez de sağ açığı daha iyi oynardı, İsmail ne yapıyordu orada? Güti yine yıldızdı ama Nihat ve Noble hayal kırıklığıydı. Bobo penaltıyı kazandırdı ama Volkan o pozisyonu kurtarırdı diye düşünüyorum. Neyse ki 1 puanı aldık, umarım gelecek maçlarda daha iyi oluruz!

Beşiktaş bu maçı kazanamadı ama hakketmediği bir yenilgi de almadı. Nihat'ı ben anlamadım, adam her zamanki gibi takımı geriye sürüklüyor. Aurelio iyiydi savunmada ama Bobo başlasaydı çok daha farklı olurdu. Schuster yine ilk 11'de hata yaptı. Bobo girince umut doğdu zaten adam golcü olmasa bile takıma moral veriyor. İbrahım Uzu'lmez de sağ açığı daha iyi oynardı, İsmail ne yapıyordu orada? Güti yine yıldızdı ama Nihat ve Noble hayal kırıklığıydı. Bobo penaltıyı kazandırdı ama Volkan o pozisyonu kurtarırdı diye düşünüyorum. Neyse ki 1 puanı aldık.

Hakkıyla kazanılamayan bir maçtı bu! Beşiktaş son dakikaya kadar mücadele etti ama maalesef Nihat yine takımın performansına ket vurdu. Adam her zamanki gibi oynadı, çizgi paslarıyla ve verimsiz oyunuyla herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Aurelio savunmada iyiydi ama Bobo'nun ilk 11'de olması gerekiyordu. Schuster yine hata yaptı ilk onbirde. Bobo oyuna girince umut doğdu ama Volkan penaltıyı kurtaramadı. Güti yine yıldızdı, Zapo da iyi oynadı. Nihat ve Noble ise hayal kırıklığı yarattı. Quaresma da istediğini yapamadı.

Sonuç olarak 1 puanla yetindik ama taraftarımızın desteği için çok teşekkürler.

Bu maçta Beşiktaş haklı olarak kazanmadı ama yine de mücadelesi takdire şayan. Nihat'ı bu takımda görmüyorum artık, her zamanki gibi takımı geriye sürüklüyor. Bobo'yu başlangıçta oynatması lazım. Aurelio iyiydi savunmada ama Bobo çok daha etkili olurdu. Schuster yine ilk 11'de hata yaptı. Bobo oyuna girince bir umut doğdu ama Volkan o penaltıyı kurtarırdı diye düşünüyorum. Güti yine yıldızdı ama Nihat ve Noble hayal kırıklığı yarattı. Quaresma da istediğini yapamadı. Neyse ki 1 puanı aldık, gelecek maçlarda daha iyi olacağız.

Hak etmediğimiz bir maç bu! Beşiktaş yine zorlu bir maç oynadı ama sonuç istediğimiz gibi olmadı. Maç boyunca tribünlerden gelen destek inanılmazdı, taraftarlarımızın bize verdiği güç bizim için paha biçilmez. Nihat'ın performansı yine hayal kırıklığı yarattı. Her zamanki gibi takımın temposunu düşürdü ve verimli oynamadı. Bobo oyuna girince bir umut doğdu ama Volkan'ın o penaltıyı kurtarmasını bekliyorduk. Schuster'in ilk 11 tercihi de bu maçı etkileyen önemli faktörlerden biriydi. Güti yine yıldızdı, Zapo da iyi oynadı. Ama Noble ve Nihat'ı unutmak istiyoruz.

Maç zorlu geçti ama taraftarımız inanılmazdı! 90 dakika boyunca "Formanda Ter Olmaya Geldik, Beşiktaş Seninle Olmaya Geldik!" diye inlediler. Hak etmesek de mücadelemiz takdire şayan. Nihat'ı anlamak zor, adam takımı geriye sürüklüyor. Bobo başlasaydı çok daha farklı olurdu. Aurelio iyiydi savunmada ama Bobo daha etkili olabilirdi. Schuster yine ilk 11'de hata yaptı. Güti yine yıldızdı Zapo da iyi oynadı. Ama Nihat ve Noble hayal kırıklığı yarattı. Bobo oyuna girince umut doğdu ama Volkan o penaltıyı kurtarmamalıydı bence. Neyse ki bir puan aldık, gelecek maçlarda daha iyisini yapacağız!

Hak etmediğimiz bir sonuç bu! Kadıköy adeta yandı, tribünlerimiz "Formanda Ter Olmaya Geldik, Beşiktaş Seninle Olmaya Geldik!" diye bağırdı durdu ama ne yazık ki saha içindeki mücadelemiz yetersiz kaldı. Nihat'ı bu takımda görmüyorum artık, her zamanki gibi takımı geriye sürüklüyor. Bobo başlasaydı çok daha farklı olurdu. Aurelio iyiydi savunmada ama Bobo daha etkili olabilirdi. Schuster yine ilk 11'de hata yaptı. Güti yine yıldızdı Zapo da iyi oynadı. Ama Nihat ve Noble hayal kırıklığı yarattı. Bobo oyuna girince bir umut doğdu ama Volkan o penaltıyı kurtarmamalıydı bence. Neyse ki bir puan aldık, gelecek maçlarda daha iyisini yapacağız!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri