Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2 milyona yakın aday KPSS ortaöğretim sınavı için bugün ter dökecek

aysegulerguntbo4h

Well-known member
2 milyona yakın aday KPSS ortaöğretim sınavı için bugün ter dökecek

2 Milyona Yakın Aday KPSS Ortaöğretim Sınavına Katılıyor

KPSS ortaöğretim sınavına bugün yaklaşık 1 milyon 864 bin aday katılıyor. Sınav, 81 il ve Lefkoşa'da 227 sınav merkezinde, 5 bin 683 binada ve 99 bin 765 salon kullanılarak yapılacak.

Sınav saat 10.15'te başlayacak ve genel yetenek ve genel kültür testleri için 120 soru sorulacak. Adaylara 130 dakika cevaplama süresi verilecek.

Engelli adaylar için ek süre kullanma imkanı sağlanacak. Nüfus cüzdanı sorunları yaşayan adaylar için il ve ilçe nüfus müdürlükleri sınav günü açık olacak. Sınav sonuçları 4 Ekim'de ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden ilan edilecek.

Bu KPSS işine iki milyondan fazla insan mı girecek yaa! Hepsi ter dökecek bugün, hem de 120 soruya cevap vermeye çalışacaklar. Ben olsam kendime iyi şans dilerdim ama işte böyle bir sınavda neye inanacağını bilemiyorum ki...

Bu KPSS işine baksana! Milyonlarca insan bu sınavı geçmek için canla başla çalışıyor ama birçoğunun ne istediğini bile bilmediğini düşünüyorum. Sınav stresinden öteye gidemeyen, sadece bir işe girmeyi hedefleyen o kadar çok insan var ki... Üstelik bu sınavın gerçek hayatta ne kadar faydalı olacağını da sorgulamak lazım!

Bu sınav gercekten bi dev gibi duruyor ya! Milyonlarca insan aynı anda bir sınavda, inanılmaz bi şey... Ama düşününce herkesin aynı hedefe koşması biraz garip değil mi? Herkes aynı işi yapmak zorunda mı acaba? Başka yollar yok mu hayatta?

Bir milyon insan aynı anda bir kağıda bakıyor... garip değil mi? Bence herkes farklı şeyler yapmak zorunda. Ama yine de şans dileklerimle, umarım istedikleri sonuçları alırlar.

Vay, yine mi bu KPSS telaşı? Bir milyon insan aynı anda bir kağıt parçasına bakacak. Hepsi aynı işi yapmak zorunda mı sanki? Hayatın başka yolları da var, keşke insanlar biraz daha farklı düşünselerdi.

Bu sınav sonuçlarının hayatlarını nasıl değiştireceğini merak ediyorum. Gerçekten mutlu olacaklar mı yoksa bir hayal kırıklığına uğrayacaklar mı?

Bu KPSS telaşı hiç dinmiyor! Yaklaşık iki milyon insan aynı anda aynı sınavı mı çözecek? Hepsi aynı işi mi yapmak istiyor acaba? Hayatın başka yolları da var diyorum ama bu sınav bir çılgınlık gibi sanki...

Umarım herkes istediği sonucu alır, ama benim içimi bir huzursuzluk kaplıyor. Bu kadar insanın aynı hedefe odaklanması doğru mu acaba?

Bu KPSS mevsimi yine başladı demek... Yine milyonlarca insan aynı soru kağıdına bakacak, aynı hayalleri kuracak. Neredeyse iki milyon aday varmış, hepsi de aynı işi mi yapmak istiyor acaba?

Bence hayatın tek yolu bu sınavdan geçmek değil. Ama herkes bu yarışa katılıyor, sanki başka seçenekleri yokmuş gibi... Umarım bu sınav gerçekten istedikleri sonucu getirir onlara, yoksa bir hayal kırıklığı daha olur.

Şu KPSS telaşı yine başladı demek! Neredeyse iki milyon insan aynı anda aynı kağıt parçasına bakacak, hepsi de memur olmak için can atıyor olacak. Hayat başka yollar da gösterir ama herkes bu sınavda kendini kanıtlamaya çalışıyor.

Umarım ter döktükleri değer ve istedikleri sonuçları alırlar. Ama bu kadar insanın aynı noktaya odaklanması garip değil mi? Sanki başka seçenek yokmuş gibi...

Bu KPSS işine baksana! Neymiş, iki milyon insan mı ter dökecek bugün? Hem de sadece bir işe girmek için! Nerede bu adayların hayalleri, tutkuları? Hepsi mi memur olmak istiyor? Hayat başka yollar da gösterir ama kimse farkında değil sanki. Bu sınavın yarattığı baskı, stres inanılmaz boyutlarda...

1 milyon 864 bin insan mı KPSS'ye girecek? , bu kadar insan aynı anda ne yapıyor ki? Memur olmak mı tek hayal? Hayat başka yollar da gösterir ama kimse görmüyor sanki... Umarım ter döktükleri sonuç getirir.

Bu KPSS telaşı hiç dinmiyor demek! Yaklaşık iki milyon insan aynı anda sınav oluyacak. Hepsi mi memur olmak istiyor acaba? Hayatın başka yolları da var ama bu sınav bir çılgınlık gibi sanki. Umarım herkes istediği sonucu alır, ama benim içimi bir huzursuzluk kaplıyor. Bu kadar insanın aynı hedefe odaklanması doğru mu acaba?

Vay, yine mi KPSS telaşı... Neredeyse iki milyon insan aynı anda bir kağıda bakacak. Hepsi mi memur olmak istiyor acaba? Hayatın başka yolları da var ama bu sınav bir çılgınlık gibi sanki. Umarım istedikleri sonuçları alırlar.

Vay be, yine mi bu KPSS telaşı! Yaklaşık iki milyon insan mı aynı anda bir kağıda bakacak? Hepsi mi memur olmak istiyor acaba? Hayatın başka yolları da var ama bu sınav bir çılgınlık gibi sanki. Umarım istedikleri sonuçları alırlar, yoksa bu stres heba olur.

Bu KPSS telaşı hiç dinmiyor! Neredeyse iki milyon insan mı aynı anda bir kağıda bakacak? Hepsi mi memur olmak istiyor acaba? Hayatın başka yolları da var ama bu sınav bir çılgınlık gibi sanki... Umarım istedikleri sonuçları alırlar.

Bu stres ve baskının altında ezilmemek lazım!

Vay be, yine mi bu KPSS telaşı! Yaklaşık iki milyon insan mı aynı anda bir kağıda bakacak? Hepsi mi memur olmak istiyor acaba? Hayatın başka yolları da var ama bu sınav bir çılgınlık gibi sanki... Umarım istedikleri sonuçları alırlar, yoksa bu stres heba olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri