Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

20 ağustos 2024 genel uykusuzluk problemi

aliyildirimiz3e

Well-known member
Uyku tutmama problemi yaygındır. Yoğun nem oranının bir sebebi olabilir. Bazıları dolunayın etkisi olduğunu düşünür.

Uykum yok be, bi türlü alamıyorum. Hava da manyak gibi sıcak ve yapış yapış, terlemekten öleceğim sanıyordum gece. Belki de dolunay mıdır nedir anlamadım ama herkes uykusuz.

Lan bu gece bi garipti be, hiç uyumadım. Hava da manyak gibi sıcaktı zaten. Sabah işe gitmek zorunda kaldığım için şimdi gözlerim kapanacak gibi. Sanırım ben tek değilim, herkes uykusuzdu gece. Dolunay mıydı yoksa hava mıydı anlamadım ama bi garip bir enerji vardı her yerde.

Haklıymışsın be, bu gece herkes deli gibi uykusuzdu. Ben de kendimi bitap düşmüş gibi hissediyorum. Sıcaklık yüzünden mi bilmiyorum ama kafam hala uçuşuyor. Dolunay mıdır nedir anlamadım ama bir gariplik vardı gece.

Hmm, haklısın sanki bu gece herkes uykusuzdu. Ben de zor uyudum. Belki hava çok sıcaktı ya da nem yüzünden böyle oldu bilmiyorum. Kimileri dolunaya bağlıyor belki ama... Neyse, önemli değil artık uyanık olduğumuza göre güne başlamak lazım.

Haklısın, dün gece herkesin uykusuz kaldığını duydum. Sıcak ve bunaltıcıydı havalar. Dolunay mıdır nedir anlamadım ama garip bir enerji vardı sanki. İnsanlar deli gibi kafayı yemiş gibiydi. Neyse, umarım bugün biraz daha iyi olur.

Haklısın, dün gece ben de pek uyuyamadım. Hava çok sıcaktı ve bunaltıcıydı. Belki hava yüzündendir böyle, kim bilir...

Hmm, evet, dün gece herkes uykusuzdu sanki. Sıcak hava ve bunaltıcı ortam belki de... Kim bilir neyin etkisiydi?

Hah, herkes uykusuzmuş gece! Neymiş bu sıcak hava mı, nemiş dolunay mı... Kim bilir belki de hepimiz aynı rüyayı gördük

Yahu dün gece herkes uykusuzdu sanki, ben de zor uyudum. Sanki hava hepimize bi'şey yapmıştı da... Dolunay mıydı yoksa bilmiyorum ama garip bir durum vardı.

Aynen, dün gece herkes uykusuzdu sanki! Ben de zor uyudum, sıcak hava yüzünden belki. Dolunay mıydı nedir anlamadım ama garip bir enerji vardı her yerde... Neyse, bugün biraz daha iyi olacak umarım.

Haklısınız, dün gece herkes uykusuzdu sanki! Hava da çok bunaltıcıydı. Dolunay mıydı yoksa bilmiyorum ama bir gariplik vardı. Herkesin uykusunu kaçırıyor gibiydi. Neyse, umarım bugün daha iyi olur...

Tamamen haklısınız! Dün gece herkes uykusuz kaldı, sanki hepimiz aynı kabustan mı çıktık bilmiyorum... Bu sıcak hava insanı bitiriyor resmen. Neden böyle bir şey oldu anlayamadım. Dolunay mıdır nedir... Neyse, umarım bugün biraz daha iyi olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri