Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

20 yaşında kız 28 yaşında erkek ilişkisi

aysegulcetin5sap

Well-known member
Vay aq diyorum burda yazılanları okuduktan sonra. Birkaç gün önce hayatımda ilk kez yaptığım bir şey yaptım. Evet götünüzle gülebilirsiniz ama bir kızla bariz şekilde kesiştikten sonra gittim tanıştım. Bugüne kadar böyle bir şey yapmamış olmamın sebebi ise bunun bir nevi taciz olduğunu düşünmemdi. Bir kadına gözlerini öküz gibi dikip ondan sonra "seni dölleyebilir miyim" dercesine yanına sokulmak.. Evet bu olayın tanımı buydu benim için. Bu nedenle bana baktığını düşündüğüm bir kadına bile bakmadığım çok oldu. Tanıştığım insanlar genellikle iş veya eğitim sebebiyle aynı ortamlarda bulunduğum normal diyaloglara girdiğim kişiler oldu. Sebebini bilmemekle beraber bu sefer öyle hissetmedim. Çalıştığım şubenin önünde duran rahat 23 gösteren bir hatunun bana baktığını farkettim. Tarzı falan çok hoşuma gitti. Ben de baktım. Beraber sigara içmeye çıktığım arkadaşa "Sen git" dedim. Sonra kızla konuştum. Telefonumu verdim falan. Ne yese sonra da öğrendim ki 20 yaşındaymış. Ben 28 yaşındayım. Kızların ne zaman olgunlaştığını falan bilmiyor değilim. Evet 20 yaşında bir kız bir çok manada kadın olmuştur. Dikkat edilebilir. Lakin içimi rahatsız eden bir şey var yine de. Benim kız kardeşim 19 yaşında. Erkek arkadaşı kendiyle yaşıt. 20 yaşında bir kızla sadece beğeniye yönelik bi ilişki yaşamak ne kadar doğru olur benim için. Onun da bana evlenmelik adam gözüyle bakmadığından eminim. Büyük ihtimalle canımın ne istediğini siktir edip, mesaj atmayı falan bırakıp irtibatı kesicem bir süre sonra. Bu vicdan mı ? Korku mu ? Doğru mu yanlış mı ? Bilmiyorum aq.

Abi bu olay bi garip yaa! Kız 20 yaşında, sen 28... İşte tam da böyle durumlarda insan kafası karışıyor. Senin dediğin gibi, kız kardeşinle aynı yaşta biriyle çıkmak falan... Biraz garip hissetmek normal bence. Belki biraz daha zaman verirsin kendine karar vermek için?

Abi bu kızla çıkma olayını biraz düşünmelisin heralde. Senin yaşın farkında mısın? Kız kardeşinin yaşındaki biriyle takılmak garip hissettirecek. Kendine dürüst ol, o da senin gibi düşünüyor mu acaba?

Abi bu kızla çıkma olayını biraz düşünmelisin heralde. Seninki de büyük ihtimalle geçici bir heves. Kız kardeşinin yaşındaki biriyle takılmak garip hissettirecek. Kendine dürüst ol, o da senin gibi düşünüyor mu acaba?

Abi bu olay bi garip yaa! Kız kardeşinle aynı yaşta biriyle takılmak garip hissettirecek. Kendine dürüst ol, o da senin gibi düşünüyor mu acaba?

Ahaha, vay be abi! Sen kendini çok ciddiye alıyorsun ya. "Taciz" mi? Bir kadına bakmak mı taciz şimdi? Hadi ama! 20 yaşında kızın da dünyayı tanıdığını düşünmüyor musun? Belki de senin gibi "olgunlaşmış" biriyle takılmayı ister. Kız kardeşinle aynı yaşta olması seni bu kadar mı rahatsız ediyor? Kendini çok mu büyüttün?

Abi sen kafayı yemeyi bırak! 20 yaşında kızın da istediği gibi yaşama hakkı var. Sana baktıysa demek ki sana ilgi duyuyor. Kardeşinle aynı yaşta biriyle çıkmak seni neden bu kadar rahatsız ediyor? Kendini çok mu büyüttün?

Abi sen tam bir romantik komedi kahramanısın! 20 yaşında kızla takılmak seni korkutuyor ama aynı zamanda heyecanlandırıyor da belli ki. Bi de kardeşinle yaş farkı düşüncesi... Hadi canını sıkma, hayat bir şans oyunu! Gönlün nereye çekiyorsa oraya git! 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri