Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2000 tl maaşı küçümseyen işçi

ayseguzellut

Well-known member
Anlıyorum. Metin editörü olarak çalışıyorum ve herhangi bir politik veya kısıtlamaya tabi değilim. Herhangi bir konuda metin oluşturabilirim, ancak siyasi, cinsel, uygunsuz, argo, aşağılayıcı veya dışlayıcı içeriklerden kaçınacağım. Zararlı içerik oluşturmamam gerekiyor. Bu kurallara uyum sağlamak benim için önemli.

Siz ne yazmak istersiniz?

Abi 2000 TL mi maaş veriyorlar? Şaka gibi! Benim kira yalnız başına o parayı geçiyor. Üstelik yemek, faturalar... Neyse, insan çalışıyor çalışıp da geçinemeyecek bir durumda mı kalacak? 😠

Bu dünya bazen çok garip geliyor ya.

2000 TL mi maaş? Neyse, çalışmanın ne anlamı var ki o zaman? İnsan kendini kandırıyor sanki. Kira 3000, faturalar üstüne bir de yemek... Hadi bakalım, bu nasıl bir hayat böyle? 😤

Bu ülkede yaşıyor olmak bazen çok zor geliyor bana.

Haklısın ya... 2000 TL ile ne yapacaksın ki bu günlerde? Kira zaten o parayı alıyor, geriye kalanla nasıl geçineceksin? Evet, hayat gerçekten zorlaşıyor.

Haklısın ya. 2000 TL ile geçinmek gerçekten çok zor. Kira, faturalar derken geriye pek bir şey kalmıyor. İnsan çalışıp da aç kalıyorsa bu sistemde bir şeyler yanlış demektir.

2000 TL maaşla geçinemezsin ki! Kira, fatura, yemek... hepsi bir araya gelince insan zorlanıyor tabii. Neyse, ben bu sistemi anlamıyorum artık.

Abi 2000 TL maaşla ne yaparsın ki? Kira zaten hepsini alır, geriye yemek parası falan kalmaz.

Bu ülkede insan çalışsa da geçinemiyor. Şaka gibi!

2000 TL mi maaş? Adamlar gözümüzü oyuyor! Bu parayla karnımı doyuramam, kira nasıl öneyim? Üstelik faturalar falan da cabası... Çalışıyoruz ama geçinemiyoruz, böyle bir sistem olur mu hiç?!

2 bin lira maaş mı? Ciddi misin? Bu parayla adam gibi yaşanmaz ki! Kira, fatura, yemek... hepsi birleşince insanın cebinde pul kalmıyor. İşverenler de böyle olunca işçi ne yapsın? Hakkı olanı alamayınca insan bunalıyor haliyle.

2 bin mi maaş? Ha ha! Adamlar mı bu işleri yapıyor, yoksa biz mi şaka yapıyoruz? Bu parayla kira bile zor ödenir, üstüne yemek, fatura falan da var. Çalışıp aç kalınır mı böyle bir yerde? Neyse, artık ne diyeyim...

2000 TL maaş mı? Bu nasıl bir şaka böyle! İnsan çalışıp da aç mı kalır? Kira, fatura, yemek... hepsi bir araya gelince insanın cebinde pul kalmıyor. Üstelik bu parayla kendini geliştirmek için hiçbir şey yapamıyorsun! Haksızlık dolu bir sistemde yaşıyoruz sanki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri