Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2013 Antalya Televizyon Ödülleri

bullvar_katip

Administrator
2013 Antalya Televizyon Ödülleri, 26-27 Nisan 2013 tarihleri arasında, Antalya Televizyon Ödülleri'nin dördüncüsü olarak düzenlenen televizyon ödülleri etkinliğidir. 27 Nisan'da gerçekleştirilen törenle birlikte, 34 dalda verilen ödüller sahiplerini bulmuştur. Ön jüri Abdullah Oğuz, Ümmü Burhan, Sinan Biçici, Murat Ceylan, Selen Uçer, Hasan Saltık, Yüksel Aytuğ, Ali Eyüboğlu, Yasin Ali Türkeri, Neşe Kars, Müfit Kayacan, Şebnem Bahar Ana jüri Faruk Bayhan, Osman Sınav, Abdullah Oğuz, İlker Barış, Yüksel Aytuğ, Ali Eyüboğlu, Nebil Özgentürk, Belçim Bilgin, Defne Samyeli, Emel Müftüoğlu, Çiğdem Anad, Nurdan Akıner, Adem Akyürek, Cengiz Haydar Barut Ödüller Kazananlar koyu renkte gösterilmiştir. Dramatik Yapım Adayları En İyi Dram Dizisi Adayları Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Muhteşem Yüzyıl Öyle Bir Geçer Zaman ki En İyi Yeni Sezon Dram Dizisi Adayları Benim İçin Üzülme Karadayı Kayıp Şehir Merhamet Suskunlar Dram Dizisi En İyi Erkek Oyuncu Adayları İlker Aksum - 20 Dakika Erdal Beşikçioğlu - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Erkan Petekkaya - Dila Hanım Kenan İmirzalıoğlu - Karadayı Halit Ergenç - Muhteşem Yüzyıl Dram Dizisi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Adayları Fatih Artman - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Ahmet Varlı - Benim İçin Üzülme Necip Memili - Dila Hanım Yurdaer Okur - Karadayı Mustafa Üstündağ - Merhamet Dram Dizisi En İyi Kadın Oyuncu Adayları Nergis Öztürk - Böyle Bitmesin Gökçe Bahadır - Kayıp Şehir Özgü Namal - Merhamet Meryem Uzerli - Muhteşem Yüzyıl Ayça Bingöl - Öyle Bir Geçer Zaman ki Dram Dizisi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Adayları İpek Bilgin - 20 Dakika Sacide Taşaner - Benim İçin Üzülme Nazan Kesal - Kayıp Şehir Zerrin Tekindor - Kuzey Güney Burçin Terzioğlu - Merhamet Dram Dizisi En İyi Yönetmen Adayları Ali Bilgin - 20 Dakika Serkan Birinci - Benim İçin Üzülme Uluç Bayraktar ve Cem Karcı - Karadayı M. Çağatay Tosun - Merhamet Yağmur Taylan ve Durul Taylan Muhteşem Yüzyıl Dram Dizisi En İyi Özgün Senaryo Adayları Onur Koçal ve Selami Genli - Benim İçin Üzülme Necati Şahin - Böyle Bitmesin Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat - Karadayı Yıldırım Türker ve Murat Uyurkulak - Kayıp Şehir Seray Şahiner, Meriç Özen ve Yılmaz Şahin - Muhteşem Yüzyıl Dram Dizisi En İyi Müzik Adayları Cem Kısmet - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Nail Yurtsever ve Metin Kalaç - Benim İçin Üzülme Toygar Işıklı - Karadayı Aytekin Ataş ve Soner Akalın - Muhteşem Yüzyıl Fahir Atakoğlu ve Aytekin Ataş Suskunlar En İyi Uyarlama Senaryo Adayları Murat Dişli ve Meriç Acemi - 1 Erkek 1 Kadın Z. Enes Akkan, Sadık Bigat, Pelin Yılmaz, Utku Gürtunca ve Ercan Mehmet Erdem - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Kubilay Zerener ve Selçuk Akveman - Huzur Sokağı Alev Toprakoğlu, Ayça Mutlugil ve Berkun Oya - İntikam Mahinur Ergun ve Melih Çam - Merhamet En İyi Komedi Dizisi Adayları 1 Erkek 1 Kadın Avrupa Avrupa Seksenler Yalan Dünya En İyi Yeni Sezon Komedi Dizisi Adayları 6 Mantı Ali Ayşe'yi Seviyor Harem İşler Güçler Zengin Kız Fakir Oğlan Komedi Dizisi En İyi Erkek Oyuncu Adayları Emre Karayel - 1 Erkek 1 Kadın Hakan Yılmaz - Ali Ayşe'yi Seviyor Ahmet Kural - İşler Güçler Murat Cemcir - İşler Güçler Ufuk Özkan - Zengin Kız Fakir Oğlan Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Adayları Murat Akkoyunlu - İşler Güçler Şinasi Yurtsever - İşler Güçler İlker Ayrık - Seksenler Serhat Kılıç - Seksenler Okan Çabalar - Yalan Dünya Komedi Dizisi En İyi Kadın Oyuncu Adayları Demet Evgar - 1 Erkek 1 Kadın Ebru Cündübeyoğlu - Avrupa Avrupa Zuhal Topal - Avrupa Avrupa Özlem Türkad - Seksenler Yasemin Conka - Seksenler Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Adayları İnci Pars - Harem Derya Karadaş - Yalan Dünya Gonca Vuslateri - Yalan Dünya Ayda Aksel - Zengin Kız Fakir Oğlan Gözde Okur - Zengin Kız Fakir Oğlan Komedi Dizisi En İyi Yönetmen Adayları Süleyman Seçik - Harem Selçuk Aydemir - İşler Güçler Müfit Saçıntı - Seksenler Jale Atabey - Yalan Dünya Hasan Tolga Pulat - Zengin Kız Fakir Oğlan Komedi Dizisi En İyi Özgün Senaryo Adayları Fethi Kantarcı ve Barkın Şenüren - Avrupa Avrupa Saygın Delibaş ve Gani Müjde - Harem Selçuk Aydemir - İşler Güçler Birol Güven ve Murat Aras - Seksenler Gülse Birsel - Yalan Dünya Komedi Dizisi En İyi Müzik Adayları Bolahenk Grubu - 6 Mantı Ender Akay ve Sunay Özgür - Avrupa Avrupa Murat Özdemir - Harem Tolga Çebi - İşler Güçler Burcu Güven - Aydın Sarman Seksenler Dizi Film En İyi Görüntü Yönetmeni Adayları Barış Işık - 20 Dakika Erhan Makar - Benim İçin Üzülme Ömer Yılmaz - İşler Güçler Tolga Kutluay - Karadayı İlker Berke - Kayıp Şehir Dizi Film En İyi Sanat Yönetmeni Adayları Selim Keleşoğlu - Harem Fırat Temel - Karadayı Esra Yıldız - Merhamet Nilüfer Ayşe Çamur - Muhteşem Yüzyıl Dilek Pınarcı Başak - Seksenler Dramatik Yapımlar Dışı Tv Yapımları Eğlence Programı Adayları Fırıldak Ailesi Heberler Koca Kafalar ile Baba Haber Bülteni Kuklagilller ÖTV Gündüz Kuşağı Programı Adayları Derya'nın Dünyası Doktorum Finans Cafe Her Şey Tadında Saba Tümer ile Bugün Haber Bülteni Sununcusu Adayları Cem Öğretir - ATV Ana Haber İfran Değirmenci - İrfan Değirmenci ile Günaydın Kaan Yakuphan - Tv 8 Ana Haber Bülteni Nazlı Öztarhan - Star Haber Şebnem Sunar Küçük - ATV Ana Haber (Hafta Sonu) Haber Programı Adayları 5N1K Deşifre Haberaktif Muhabir Neşter Kültür Sanat Programı Adayları Afiş Gece Gündüz Hayat Deyince Kaba Kurgu Sadece Sinema Magazin Programı Adayları Bloomberg HT Magazin Magazin D Nedir Ne Değildir Pazar Sürprizi Super Starlife Müzik Programı Adayları Akustikhane Ana Sahne Bir Ses Bir Nefes Makam Farkı Müzikle Muhabbet Spor Programı Adayları %100 Futbol 90A Bay Tahmin Spor Servisi Stadyum Telegol Talk Show Programı Adayları Bana Söz Ver Beyaz Show Burada Laf Çok İzzet Paşa Sosyal Medya Tartışma Programı Adayları 8. Gün Abbas Güçlü ile Genç Bakış Aykırı Sorular Siyaset Meydanı Son Baskı Bilgi Kültür İçerikli Yarışma Programı Adayları Bir Fikrin mi Var? Büyük Risk Cevap Soruda Güven Bana Kim Milyoner Olmak İster Şov İçerikli Yarışma Programı Adayları Ben Bilmem Eşim Bilir Bugün Ne Giysem En Büyük Show Şanslı Masa Şeflerin Düellosu Belgesel Adayları 50'sinde Erkek Gayrimüslim Mezarlıkları Hayatın Tanığı (Başbağlar Katliamı Hayatın Tanığı (Uludere'nin Anneleri) Yakın Tarih (Rüzgara Karşı Yürüyen Adam Yetiştirme Yurdunun Kayıp Masalı Onur Ödülleri Can Akbel Halit Kıvanç Seyfi Dursunoğlu Kaynakça Kategori:Antalya Televizyon Ödülleri Televizyon Ödülleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri