Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2017 MTV Video Müzik Ödülleri

bullvar_katip

Administrator
2017 MTV Video Müzik Ödülleri, 27 Ağustos 2017'de Inglewood, Kaliforniya'daki The Forum'da düzenlendi. 25 Haziran 2016 ile 23 Haziran 2017 tarihleri arası yayınlanan video kliplerin ödüllendirildiği gecenin sunuculuğunu Katy Perry yaptı. Performanslar Kaynak: Sunucular Tören öncesi Gaby Wilson — En İyi Koreografi ve Yazın Şarkısı ödüllerinin sahiplerini açıkladı. Tören Jack McBrayer, Buzz Aldrin, Peggy Whitson, Abbi Jacobson, Kathryn Hahn ve Kevin Bacon — sunucu Katy Perry ile birlikte skeçte yer aldılar. Paris Jackson — En İyi Pop Video ödülünün sahibini açıkladı. Hailee Steinfeld — Julia Michaels'ı takdim etti. Yara Shahidi — Shawn Mendes'i takdim etti. Jack Antonoff ve Alessandra Ambrosio — Lorde'u takdim ettiler. Teyana Taylor ve Pete Wentz — En İyi Dans Video ödülünün sahibini açıkladılar. Fred Armisen — sunucu Katy Perry ile birlikte skeçte yer aldı. DJ Khaled — Fifth Harmony'yi takdim etti. Ludacris ve Olivia Munn — En İyi İş Birliği ödülünün sahibini açıkladı. Jared Leto — Chester Bennington ve Chris Cornell'i andı ve Linkin Park'ın 2010 VMA performansının videosunu takdim etti. Billy Eichner — sunucu Katy Perry ile birlikte skeçte yer aldı. Pete Davidson ve Tiffany Haddish — En İyi Hip Hop Video ödülünün sahibini açıkladılar. Cardi B — Demi Lovato'yu takdim etti. Ellen DeGeneres — Michael Jackson Video Vanguard ödülünün sahibini açıkladı. Millie Bobby Brown — Yılın Sanatçısı ödülünün sahibini açıkladı. Vanessa Hudgens — Alessia Cara'yı takdim etti. Kesha — Logic, Khalid ve Alessia Cara'yı takdim etti. Bebe Rexha ve The Chainsmokers — En İyi Yeni Sanatçı ödülünün sahibini açıkladılar. Lil Yachty — Thirty Seconds to Mars'ı takdim etti. Rev. Robert Wright Lee IV — ırkçılık karşıtı bir konuşma yaptı ve Susan Bro'yu takdim etti. Susan Bro — Heather Heyer Vakfı hakkında konuştu ve En İyi Başkaldırı ödülünün sahibini açıkladı. Hailey Baldwin — Rod Stewart ve DNCE'i takdim etti. Gal Gadot — Yılın Videosu ödülünün sahibini açıkladı. Noah Cyrus — Katy Perry ve Nicki Minaj'ı takdim etti. Kaynak: Kazananlar ve adaylar Adaylar 25 Temmuz 2017'de açıklandı. MTV, 2017 MTV Movie & TV Ödülleri'nde yaptığı gibi cinsiyet odaklı kategorileri kaldırdı. Ayrıca "Moonman" olarak anılan ödül heykelciğinin adının "Moon Person" olarak değiştirildiğini açıkladı. Kendrick Lamar sekiz dalda ödüle aday gösterildi, onu beşer adaylıkla Katy Perry, The Weeknd ve DJ Khaled takip etti. "Yazın Şarkısı" kategorisinde adaylar 22 Ağustos 2017'de açıklandı. Kazananlar kalın puntoyla gösterildi. Yılın Videosu Kendrick Lamar — "Humble" Bruno Mars — "24K Magic" Alessia Cara — "Scars to Your Beautiful" DJ Khaled (featuring Rihanna ve Bryson Tiller) — "Wild Thoughts" The Weeknd — "Reminder" Yılın Sanatçısı Ed Sheeran Bruno Mars Kendrick Lamar Ariana Grande Lorde The Weeknd En İyi Yeni Sanatçı Khalid Kodak Black Young M.A Julia Michaels Noah Cyrus SZA En İyi İş Birliği Zayn ve Taylor Swift — "I Don't Wanna Live Forever" Charlie Puth (featuring Selena Gomez) — "We Don't Talk Anymore" DJ Khaled (featuring Rihanna ve Bryson Tiller) — "Wild Thoughts" D.R.A.M. (featuring Lil Yachty) — "Broccoli" The Chainsmokers (featuring Halsey) — "Closer" Calvin Harris (featuring Pharrell Williams, Katy Perry ve Big Sean) — "Feels" En İyi Pop Fifth Harmony (featuring Gucci Mane) — "Down" Shawn Mendes — "Treat You Better" Ed Sheeran — "Shape of You" Harry Styles — "Sign of the Times" Katy Perry (featuring Skip Marley) — "Chained to the Rhythm" Miley Cyrus — "Malibu" En İyi Hip Hop Kendrick Lamar — "Humble" Big Sean — "Bounce Back" Chance the Rapper — "Same Drugs" DJ Khaled (featuring Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper ve Lil Wayne) — "I'm the One" D.R.A.M. (featuring Lil Yachty) — "Broccoli" Migos (featuring Lil Uzi Vert) — "Bad and Boujee" En İyi Dans Zedd ve Alessia Cara — "Stay" Kygo ve Selena Gomez — "It Ain't Me" Calvin Harris — "My Way" Major Lazer (featuring Justin Bieber ve MØ) — "Cold Water" Afrojack (featuring Ty Dolla $ign) — "Gone" En İyi Rock Twenty One Pilots — "Heavydirtysoul" Coldplay — "A Head Full of Dreams" Fall Out Boy — "Young and Menace" Green Day — "Bang Bang" Foo Fighters — "Run" En İyi Başkaldırı Alessia Cara — "Scars to Your Beautiful" Logic (featuring Damian Lemar Hudson) — "Black Spiderman" The Hamilton Mixtape — "Immigrants (We Get the Job Done)" Big Sean — "Light" Taboo (featuring Shailene Woodley) — "Stand Up / Stand N Rock #NoDAPL" John Legend — "Surefire" En İyi Görüntü Yönetmenliği Kendrick Lamar — "Humble." (Görüntü yönetmeni: Scott Cunningham) Imagine Dragons — "Thunder" (Görüntü yönetmeni: Matthew Wise) Ed Sheeran — "Castle on the Hill" (Görüntü yönetmeni: Steve Annis) DJ Shadow (featuring Run the Jewels) — "Nobody Speak" (Görüntü yönetmeni: David Proctor) Halsey — "Now or Never" (Görüntü yönetmeni: Kristof Brandl) En İyi Yönetmenlik Kendrick Lamar — "Humble." (Yönetmen: Dave Meyers ve The Little Homies) Katy Perry (featuring Skip Marley) — "Chained to the Rhythm" (Yönetmen: Mathew Cullen) Bruno Mars — "24K Magic" (Yönetmen: Cameron Duddy ve Bruno Mars) Alessia Cara — "Scars to Your Beautiful" (Yönetmen: Aaron A) The Weeknd — "Reminder" (Yönetmen: Glenn Michael) En İyi Sanat Yönetmenliği Kendrick Lamar — "Humble." (Sanat yönetmeni: Spencer Graves) Bruno Mars — "24K Magic" (Sanat yönetmeni: Alex Delgado) Katy Perry (featuring Migos) — "Bon Appétit" (Sanat yönetmeni: Natalie Groce) DJ Khaled (featuring Rihanna ve Bryson Tiller) — "Wild Thoughts" (Sanat yönetmeni: Damian Fyffe) The Weeknd — "Reminder" (Sanat yönetmeni: Lamar C Taylor ve KID. STUDIO) En İyi Görsel Efektler Kendrick Lamar — "Humble." (Görsel efektler: Jonah Hall — Timber) A Tribe Called Quest — "Dis Generation" (Görsel efektler: Brandon Hirzel — Bemo) Kyle (featuring Lil Yachty) — "iSpy" (Görsel efektler: Max Colt ve Tomash Kuzmytskyi — GloriaFX) Katy Perry (featuring Skip Marley) — "Chained to the Rhythm" (Görsel efektler: MIRADA) Harry Styles — "Sign of the Times" (Görsel efektler: Cédric Nivoliez — ONE MORE) En İyi Koreografi Kanye West — "Fade" (Koreograf: Teyana Taylor, Guapo, Matthew Pasterisa, Jae Blaze ve Derek Watkins) Ariana Grande (featuring Nicki Minaj) — "Side to Side" (Koreograf: Brian ve Scott Nicholson) Kendrick Lamar — "Humble." (Koreograf: Dave Meyers) Sia — "The Greatest" (Koreograf: Ryan Heffington) Fifth Harmony (featuring Gucci Mane) — "Down" (Koreograf: Sean Bankhead) En İyi Kurgu Young Thug — "Wyclef Jean" (Editör: Ryan Staake ve Eric Degliomini) Future — "Mask Off" (Editör: Vinnie Hobbs — VHPost) Lorde — "Green Light" (Editör: Nate Gross — Exile Edit) The Chainsmokers (featuring Halsey) — "Closer" (Editör: Jennifer Kennedy) The Weeknd — "Reminder" (Editör: Red Barbaza) Yazın Şarkısı Lil Uzi Vert — "XO Tour Llif3" Ed Sheeran — "Shape of You" Luis Fonsi ve Daddy Yankee (featuring Justin Bieber) — "Despacito (Remix)" Shawn Mendes — "There's Nothing Holdin' Me Back" Fifth Harmony (featuring Gucci Mane) — "Down" Camila Cabello (featuring Quavo) — "OMG" DJ Khaled (featuring Rihanna ve Bryson Tiller) — "Wild Thoughts" Demi Lovato — "Sorry Not Sorry" Michael Jackson Video Vanguard Ödülü Pink Kaynakça Dış bağlantılar Resmî site Kategori:2017 müzik ödülleri Kategori:MTV Video Müzik Ödülleri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri