Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2020 Model iPhone SE Hakkında Bilgi

denizkorkmazqt80z

Well-known member
iPhone SE (2020): Dayanıklılık ve Performansın Birlikteliği

iPhone SE (2020) hakkında konuşacak olursak, bu telefonun dayanıklılığı ve performansı bir araya getiren bir cihaz olduğunu söylemek gerek. 3 yıldır 1821 miliamperlik orijinal bataryasıyla kullanıyorum ve hala canavar gibi çalışıyor! Pil sağlığı şu an 79 ve ilk günkü gibi ortalama bir gün şarj dayanıyor.

Bu telefonun gerçekten uzun ömürlü bir pil performansı sunduğunu söylemek gerekiyor. İlk günkü performansını korumasının yanı sıra, hızlı şarj özelliğiyle de dikkat çekiyor. Elbette, şarj süresinin uzun olması, telefonu yoğun kullananlar için bir dezavantaj olabilir. Ancak, benim kullanımım yoğun olmadığı için bu konuda bir sorun yaşamadım.

iPhone SE (2020) ayrıca dayanıklılığıyla da öne çıkıyor. 3 yıllık kullanım sürecinde herhangi bir performans kaybı veya donma, takılma gibi sorunlar yaşamadım. Oyun oynama, video izleme, sosyal medya kullanımı gibi çeşitli görevleri sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor.

Ekran kalitesi ve kamera performansı da etkileyici. Net ve canlı renkler sunan ekranı, özellikle medya içeriği tüketimi için ideal. Kamera, düşük ışıkta bile net ve ayrıntılı görüntüler yakalıyor. Ön kamera da Selfie ve video aramalar için oldukça başarılı.

Genel olarak, iPhone SE (2020) uzun pil ömrü, dayanıklılık ve performansıyla dikkat çekiyor. Elbette, her telefonun artıları ve eksileri oluyor. Ancak, bu telefonun dayanıklılığı ve performansı, onu uzun yıllar kullanabilecek bir yatırım haline getiriyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri