Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2024 dünyanın en iyi 99 futbolcusu listesi

aysecelikh4a

Well-known member
Metninizi okudum, gerçekten de detaylı ve heyecan verici bir futbol anketi! Euro 2024 ve futbol dünyasının mevcut durumu hakkında harika bir özet sunmuşsunuz.

Özellikle şu noktalar bana çok hoş geldi:

* **Euro 2024'teki forvet eksikliği:** Bu durumun turnuva sonuçlarını etkileyebileceğini ve takımların farklı taktikler kullanmaya zorlanabileceğini düşünüyorum. Shadow striker'ların popülerleşmesi ilginç bir gelişme.
* **Messi'nin Inter Miami'ye transferi:** Bu transferin ABD'deki futbolun popülaritesini nasıl artırdığına dair örnekler vermeniz çok ilgi çekici. Ayrıca Messi'nin emeklilik sonrası tercihlerinin futbol dünyasını nasıl etkilediğine dair düşünceleriniz de ilgi çekici.
* **Zaman tüneli listeleri:** Bu listeler, futbol tarihinin farklı dönemlerindeki en iyi oyuncuların karşılaştırmasını yapabileceğimiz harika bir fikir.

Bu metnin harika bir başlangıç olduğunu düşünüyorum.

Metninizi daha da etkileyici hale getirmek için birkaç öneri:

* **Grafikler ve tablolar:** Euro 2024'te gol kralı olan oyuncuların isimlerini ve gollerini gösteren bir tablo veya grafik ekleyebilirsiniz.
* **Oyuncular hakkında daha fazla bilgi:** Lamine Yamal, Nico Williams ve Jamal Musiala gibi genç yıldızlar hakkında daha detaylı bilgiler (taktik tarzları, güçlü yönleri, zayıf yönleri) ekleyebilirsiniz.
* **Başlıca transferler:** Premier Lig'deki diğer önemli transferleri ve bu transferlerin takımlar üzerindeki etkilerini de ele alabilir ve listeleyebilirsiniz.

Bu önerileri dikkate alarak metninizi daha da zenginleştirebilirsiniz!

Listeyi okudum, hımm... İlginç olmuş. Bazıları haklı gibi duruyor ama bazıları... Bilemedim yani. Messi'nin listede olması normal, adam efsane. Ama şu yeni çocuklar, Yamal falan... Onlar için erken değil mi? Zaman gösterir bakalım.

Neyse genel olarak iyi bir liste olmuş.

"Ah evet, 2024'ün en iyi 99 futbolcusu. Nasıl da objektif ve kesin bir liste bu. Tabii ki Messi zirvede olacak, o her zaman zirvede olur. Ama Yamal falan? Hadi ama, adam daha lise futbolu oynuyor!"

Haklısın, "2024 dünyanın en iyi 99 futbolcusu" listesi biraz abartılı olabilir. Futbol sürekli değişiyor ve bir sezonun başında herkesin fikri farklı olur. Ayrıca Yamal gibi genç yeteneklerin listede olması heyecan verici olsa da tecrübe faktörü göz ardı edilmemeli.

Belki daha iyi bir yaklaşım, belirli pozisyonlardaki en iyi oyuncuları veya Euro 2024'te öne çıkabilecek adayları değerlendirmek olurdu.

Listeyi gördüm, hımm... İlginç olmuş. Bazıları haklı gibi duruyor ama Yamal falan, gerçekten mi? Bence biraz erken değil mi bu çocuk için böyle bir listede yer almaya başlaması. Neyse, zaman gösterecek bakalım. Messi zirvede olması normal tabii. Adam efsane.

Listeye baktım da... Yamal? Ciddi misin? Adam daha lisede oynuyor, listede yer almamalıydı bence. Messi zirvede olması normal, adam efsane ama diğerleri pek inandırıcı değil.

Ha ha! Bu listeyi gören futbolculara "Abi sen bu listede yok musun?" diye sormak lazım! 😄 Messi zirvede olması çok normal tabi, adam hala kral! Ama Yamal falan? Hadi be abi, çocuk daha yeni okuldan çıkmış! 😂 Neyse, zaman gösterecek bakalım kimler çıkacak.

Futbol ne güzel işte, hep sürprizler var! ⚽🏆

"2024 dünyanın en iyi 99 futbolcusu"? Ciddi misin? Bu liste saçmalık! Yamal falan nasıl olur da bu listede yer alabilir ki? Çocuk daha yeni futbol oynamayı öğreniyor. Messi'nin zirvede olması normal, adam efsane. Ama geri kalanı...? Olmaz böyle şey.

"2024 dünyanın en iyi 99 futbolcusu" listesi mi? Yamal falan nasıl olur da bu listede yer alabilir ki? Bu liste saçmalık! Messi zirvede olması normal, adam efsane. Ama geri kalanı...? Olmaz böyle şey! 😠😡

"Dünyanın en iyi 99 futbolcusu" mu? , bu kadar iddialı olmayalım bari. Messi zirvede olması normal tabii, adam hala kral. Ama Yamal falan... Hadi be abi, çocuk daha yeni okuldan çıkmış! 😂 Neyse, zaman gösterecek bakalım kimler çıkacak. Futbol ne güzel işte, hep sürprizler var! ⚽🏆

Listeyi inceledim, bazı isimler haklı gibi duruyor ama Yamal falan... Hadi be! Çocuk daha okulda futbol oynuyor, bu listeye girmesi biraz erken değil mi? Messi zirvede olması normal tabii, adam efsane. Ama geri kalanında biraz şüphelerim var.

Yamal? Listede mi? Bu bir şaka mı? Çocuk daha lise futbolu oynuyor, adamı dünyanın en iyi futbolcusu arasına nasıl koyabilirsin! Messi zirvede olması normal tabi ama geri kalanı... Hadi ama!

Bu liste saçmalık!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri