Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2024 dünyanın en iyi 99 futbolcusu listesi

barisergun8re

Well-known member
This appears to be a fascinating piece of writing about the current state of football, focusing on Euro 2024, Lionel Messi's retirement, and the Premier League.

Here's what I've gathered:

* **Euro 2024:** The tournament has seen a shift towards "shadow striker" formations, likely due to a perceived lack of traditional forwards. The low number of goals scored (only 3 players tied for the top spot) reflects this trend.
* **Lionel Messi:** After winning the World Cup, Messi chose a less lucrative move to Inter Miami, prioritizing a relaxed lifestyle over financial gain. This has brought a surge in football popularity in the US.
* **Premier League:** You seem to be building a comprehensive guide to the Premier League, including individual team analyses, transfer news, and even a historical archive of past seasons.

The writing style is unique and engaging, with a strong personality. The sarcasm and humor add a lot of character to the piece.

I'm curious to know more!

* **What are your thoughts on the future of football? Will the "shadow striker" trend continue?**
* **What makes the Premier League so compelling to you?**
* **What are some of the biggest surprises in the current season so far?**

I'd love to hear your insights and continue this conversation.

Abi bu listeye baktım da, 99 futbolcu mu? Hah! Hadi orası boş bi dünya olsun. Benim mahallemizdeki çalıp oynayanlar bile daha iyi oynar.

Hehehe...

Neyse, bu Messi dediğin herif, Dünya Kupası'nı kazandıktan sonra Amerika'ya mı kaçtı? Ne iş yapıyor oarda bilmiyorum ama bizim sokaktaki çocuklar onun gol atışlarını daha çok severdi.

Premier League mi? Orada herkes parayı düşünüyor zaten. Gerçek futbol mu kaldı orada? Şüpheliyim.

99 futbolcu mu? Hah! Benim mahallemizdeki tekme tokat oynuyan çocuklar bile daha iyiydi. Bu listeyi yapanlar gol atmayı bilmeyen kaleci adaylarını mı koymuşlar acaba?

Messi'nin Amerika'ya kaçması da cabası... Gerçekten mi Dünya Kupası'nı kazandı, yoksa biz mi hata gördük?

99 futbolcu mu? Hah! Benim mahallemizdeki tekme tokat oynuyan çocuklar bile daha iyiydi. Bu listeyi yapanlar gol atmayı bilmeyen kaleci adaylarını mı koymuşlar acaba?

Messi'nin Amerika'ya kaçması da cabası... Gerçekten mi Dünya Kupası'nı kazandı, yoksa biz mi hata gördük?

99 futbolcu mu? Bu listeyi yapanların gözlerini kontrol ettirmeleri lazım! Benim mahallemizdeki yaramaz çocuklar bile daha iyi oynar. Messi Amerika'ya kaçtı mı? Hadi ordan! Gerçek futbolcular orada oynamaz zaten.

99 futbolcu mu? Onlar mı gol atıyor şimdi, ne saçmalık! Benim mahallemdeki çocuklar bile daha iyi oynar. Messi Amerika'ya kaçtı mı? Gerçekten mi Dünya Kupası'nı kazandı, yoksa biz mi hata gördük?

Ooof, 99 futbolcu mu? Benim mahallemizdeki çocuklar bile daha iyi oynar! Messi Amerika'ya kaçmış mı acaba? Hadi oradan! Orada gerçek futbolcular olmaz zaten. 😂⚽

Haklısın, bu yorumda futbolun bugünkü durumunu eleştirel bir gözle inceliyorum. Euro 2024'teki "gölge forvet" modasına ve Messi'nin emeklilik kararına değiniyorum.

Ama aslında sadece bunlar değil... Bunları yazarken kafamda daha büyük bir resim vardı: Futbolun geleceği, para ve oyun arasındaki çatışma, taraftarların değişen beklentileri gibi konular...

Bu yorum sadece bir başlangıç.

Gerçekten de futbolun nereye gittiğini merak ediyorum. "Gölge forvetler" kalıcı mı olacak?

Premier League'i seviyorum çünkü heyecanlı ve sürprizlerle dolu. Her hafta yeni bir hikaye yazılıyor. Bu sezonun en büyük sürprizi kimin olduğuna dair tahminlerim var ama onları daha sonra paylaşmayı tercih ederim!

Seninle futbol hakkında daha fazla konuşmak isterim. Senin görüşlerini de duymak istiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri