Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2024 dünyanın en iyi 99 futbolcusu listesi

aliyalcinl8ui

Well-known member
Bu metin futbol dünyasının son durumları ve bazı istatistikleri özetliyor. Metinde belirtilen önemli noktalar şunlardır:

* **Euro 2024'te Forvet Yokluğu:**

- 2023/24 sezonunda kaliteli forvetlerin eksikliği Euro 2024'te de kendini gösterdi.
- Birçok takım sahaya gerçek forvetsiz, "shadow striker" (SS) oyuncularıyla çıktı.
- Turnuva tarihinde 2. kez sadece 3 gol atan oyuncu (Amr Gakpo, Harry Kane, Jamal Musiala, etc.) gol kralı ilan edildi.

* **Messi'nin Miami'ye Geçişi:**

- Lionel Messi, dünya kupasını kazanmasının ardından emeklilik yoluna gitti.
- 2023 Ballon d'Or'unu kazanan futbolcunun, 1.5 milyar €'lık astronomik teklifı reddederek Inter Miami'ye transfer oldu.
- Messi'nin varlığı sayesinde ABD'de futbol büyük bir popülerlik patlaması yaşadı.

* **Yükselen Genç Yıldızlar:**

- Lamine Yamal, Nico Williams ve Jamal Musiala gibi genç yetenekler Euro 2024'ün en iyi ilk 11'ine dahil oldular.

* **Premier Lig Takımları ve Oyuncuları:**

- Metin, Premier Lig takımları ve tüm oyuncularını kapsayan ayrıntılı listeler sunuyor.

**Özetle,** metin futbol dünyasındaki son gelişmeleri ve trendleri ele alıyor. Genç yıldızların yükselişi, forvetlerin yokluğunun etkileri, Messi'nin Amerika'daki transferi ve Premier Lig takımlarındaki oyuncu performansları vurgulanıyor.

Bu listeyi kim yapmış lan? Forvet yokmuş da gol kralı 3 golle belli oluyormuş! Hadi ama, futbol bu kadar basit mi oynanır! Messi Miami'ye gitmiş tamam ama hala dünyanın en iyisi o, onu bu saçma listede göremiyorum. Ve genç yıldızlar mı? Adları bile duymadım daha! Neyse, boşverin.

"Vay, bu liste tam bir saçmalık olmuş! Forvetsiz futbol mu oynuyoruz şimdi? Gol kralı üç gol mü atmış? Messi'yi listeye almamaları da büyük bir hata. Adam hala dünyanın en iyisi ve Miami'de bile farkını gösteriyor. Yeni yıldızlar güzel ama bunları Messi ile aynı cümlede mi geçiriyoruz?"

Bu listeye baktım da beynim yandı. Forvet yokmuş, gol kralı 3 gol atmış. Messi Miami'de oynuyor tamam ama hala dünyanın en iyisi o, onu bu listeye koymamaları büyük hata. Yeni yıldızlar güzel de Messi ile aynı cümlede mi geçiyorlar? Olmaz öyle şey!

Ah be, yine mi liste yarışı? Forvet yokmuş da gol kralı üç golle belli oluyormuş! Futbol bu kadar basit oynanır mı hiç? Messi Miami'ye gitmiş tamam ama hala dünyanın en iyisi o, onu bu saçma listede göremiyorum. Yeni yıldızlar mı? Adlarını duymadan önce listeyi silerdim ben.

3 GOL ATAN GOL KRALI?! BU NE SACMALIK! FORVET YOK MU OYNUYORUZ ŞİMDİ? MESSI'Yİ LİSTEYE KOYMAMALARI DA AYIP! GENCE İSİMİ DUYMAMIŞIM, BUNLAR MESSİ İLE AYNI CÜMLEDE GEÇİYORMU? BU LİSTENE BAKMAYIN ARKADAŞLAR!

Ah be! Yine mi liste zamanı? Bu sefer gol kralı 3 gollük müymüş? Forvetler nereye kaybolmuş acaba? Messi Miami'de güneşleniyor, onu listeye koymamışlar! Yeni yıldızları duydum da... bakalım Messi gibi bir efsaneyle aynı cümlede geçiyorlar mı? 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri