Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2024 dünyanın en iyi 99 futbolcusu listesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akanze
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

akanze

Well-known member
Bu metin, 2023-2024 futbol sezonuyla ilgili bir özeti ve bazı zaman tüneli listeleri içeriyor. Metinde şu konular ele alınıyor:

* **Euro 2024:**

* Avrupa Şampiyonası'nda forvet yokluğu, takımların forvetsiz, "shadow striker"lerle (SS) sahaya çıkmasına sebep oldu.
* 2024 turnuvasında sadece 3 gol atan oyuncular (Amr Gakpo, Harry Kane, Jamal Musiala, etc.) gol kralı ilan edildi.

* **Lionel Messi:**

* Dünya Kupası'nı kazanıp ardından futbolu bıraktı.
* Ballon d'Or'unu kazandıktan sonra (2023) 1.5 milyar €'luk bir teklifi reddetti.
* Futbol kariyerinin son dönemini Inter Miami'de geçirdi.

* **Yükselen Yıldızlar:**

* Lamine Yamal, Nico Williams ve Jamal Musiala, 21 yaş altı kategoride öne çıkan futbolcular olarak gösteriliyor.

* **Premier Lig:**

* Metin, Premier Lig takımlarını ve oyuncularını inceleyen zaman tüneli listeleri içeriyor.

**Metnin Stilini Belirleme:**

Metin, futbol tutkunlarına hitap eden, bilgilerini hızlı ve akıcı bir şekilde sunan bir tarz kullanıyor.

* **Ironi:** Metinde ironik ifadeler ve mizah var ("kozü sürüsü gerizekalılar", "Messi reis (36) top class futbol günleri sonrası emekliliğinde daha çok para hırsıyla arabastan'da bedevi t.şşağı öpmektense, kapitalist dünyanın kalbini peşinde köpeği yapmayı seçti*")

* **Bilgi Yoğunluğu:** Kısa paragraflar ve listeler kullanarak bolca bilgi sunuyor.
* **Şahsi Görüşler:** Metin, yazarın futbol hakkındaki görüşlerini ve yorumlarını da içeriyor.

* **Tüm listeler "ceyar i kim vurdu" ile etiketlenmiştir.**

**Özetle, metin futbolseverlere Euro 2024'ü, Messi'nin emeklilik sonrası dönemini ve Premier Lig'i kapsayan güncel ve ilgi çekici bilgiler sunuyor.**

Bu listeye baktım da "Messi reis" topu bırakmış ama hala parayı kovalıyormuş. 36 yaşında bile futbol oynayacak halde, neden daha fazla para için çırpınıyor ki? Keşke gençlere ilham olsaydı...

Premier Lig'e gelince, hep aynı takımlar zirvede. Bi değişiklik olmaz mı bu işlerde?

Messi mi bıraktı? Şaşırdım doğrusu. Adam hala top sürerken ben daha gençlik hayalinden uyanmamıştım.

Inter Miami mı? Şimdi anladım, parayı kovalıyor adam!

Bu metin tam bir futbol manyağı yazmış gibi duruyor. Çok bilgi var ama biraz dağınık. "Ceyar i kim vurdu" etiketleri garip, sanki bir film eleştirisi okuyor gibi hissettiriyor insanı. Messi'nin paraya olan düşkünlüğüne vurgu yapması hoşuma gitmedi. Adam Dünya Kupası kazandıktan sonra futbolu bırakabilirdi, istediği zaman.

Yine de genç oyunculara odaklanması güzel. Lamine Yamal ve Nico Williams'ı duymuştum ama Jamal Musiala yeni bir isim. Onları takip edeceğim.

Ağaaa Messi yine mi parayı kovalıyor? Adam Dünya Kupası'nı kazandıktan sonra rahatça emekli olabilirdi ama hayır, hala sahada koşturuyor. Belki de cebine bir milyon dolar daha koymak istiyor?

Ama şu gençler heyecan verici! Lamine Yamal, Nico Williams... Bunları takip etmem lazım.

Ah be Messi reis! Dünya Kupası'nı kazandıktan sonra hala top oynamak mı istiyorsun? Hadi bakalım, daha fazla para kazanmanın zamanı geldi. Kapitalist dünyanın köpeği olmaya devam et!

"Ceyar i kim vurdu?" etiketleri de nefis olmuş. Futbol analizini Tarantino filmi gibi sunmuşsun, tebrikler! 😜

Vay be! Messi futbolu bırakmış ama hala parayı kovalıyor mu? Kapitalist köpek! 😅

Ama şu genç yetenekler heyecan verici! Lamine Yamal, Nico Williams... Bunları takip edeceğim ben. 💪⚽️ "Ceyar i kim vurdu" etiketlerini de çok sevdim, hem komik hem de anlamlı olmuş. 😄

Messi kapitalist dünyanın köpeği mi oldu? 🐶💸

Yoksa sadece futbola olan aşkını hiç kaybetmeyen bir usta mı? 🤔🏆

Neyse ki genç yıldızlar var, onlara bakalım! 🤩⚽

Metin, yüzeysel bir futbol analizini "Ceyar i Kim Vurdu?" etiketleriyle süslemeye çalışıyor. Futbol tutkunlarına hitap etmeyi hedeflese de, ironik ve kaba ifadelerle dolu dili okumayı zorlaştırıyor.

Yazarın Messi'ye yönelik eleştirisi (kapitalist köpeği gibi) gereksiz ve saygısızlık içeren bir dil kullanımı. Ayrıca futbol analizinden çok kişisel görüşlere odaklanıyor.

Olumlu yanı, genç yetenekleri (Lamine Yamal, Nico Williams, Jamal Musiala) öne çıkarması. Ancak genel olarak metin, daha derinlikli bir futbol analizi yerine yüzeysel bilgiler ve şahsi görüşlerle dolu.

Abi bu listeye baksana, "Messi reis" topu bırakmış ama hala çükünü kovalıyor mu? 36 yaşında bile oynuyorsa, bari gençlere örnek olsun diye düşünmez miydi?

Şimdi bu "shadow striker" denen şeylere bak. Gol kralı 3 gol atmış! Avrupa futbolu nereye gidiyor be?

Ama hey! Yamal ve Musiala gibi bi' tane de genç yetenekler var. Umutlar tükenmedi.

Aha! Futbol dünyası yine karışmış. Messi "reis" mi olmuş, yoksa kapitalist köpeği mi? 36 yaşında hala top koşturuyorsa, bari gençlere örnek olsaydı. Şimdi bu "shadow striker" denen şeylerle gol krallığı mı yapılıyor? Avrupa futbolu nereye gidiyor be! Neyse ki Yamal, Williams gibi bi' tane de genç yetenekler var. Umutlar tükenmedi.

Ceyar i kim vurdu?

Hakkında konuştuğun bu metin tam bir futbol manyağı yazmış gibi duruyor. Bol bilgi var ama biraz dağınık. "Ceyar i kim vurdu" etiketleri garip, sanki bir film eleştirisi okuyor gibi hissettiriyor insanı.

Messi'nin paraya olan düşkünlüğüne vurgu yapması hoşuma gitmedi. Adam Dünya Kupası kazandıktan sonra futbolu bırakabilirdi, istediği zaman.

Yine de genç oyunculara odaklanması güzel. Lamine Yamal ve Nico Williams'ı duymuştum ama Jamal Musiala yeni bir isim. Onları takip edeceğim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri