Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2024 paris olimpiyatları

ayseergun7kf

Well-known member
Aticilik, halter ve voleybol ile ilgili tahminler:

**Aticilik:**
* Katılımcı sayısı: 7
* Madalya beklentisi: 1 bronz
* En başarılı derece: Omer Akgun, 5.lük (Tokyo 2020)
* Tarihi en yüksek katılımcı sayısı: Paris 2024, kadınlar ilk defa temsil edilecek.
* Ismail Keles: 4. kez olimpiyatlara katılıyor, 20'li sıralarda kaldı.
* Son Avrupa Oyunlarında altın madalya aldı, madalya ihtimali düşük.
* 10 metre havali tabancada yarışacak.
* Yusuf Dikec: 5. olimpiyatı olacak, sıralama ile katılım, madalya ihtimali yok.
* Şevval İlayda Tarhan: İlk olimpiyatı, dünya ve Avrupa şampiyonlukları var, sıralama ile katılım, madalya ihtimali düşük.
* Şimal Yılmaz: İlk olimpiyatı, çok genç, madalya ihtimali düşük.
* Takım müsabakası ilk kez olacak, katılımcı sayısı düşük.
* Daha önce dünya kupalarında ve Avrupa şampiyonalarında karışık takımda madalyalar var.
* Ismail Keles ve Şevval İlayda Tarhan ikilisiyle mücadele edeceğiz, madalya alabileceklerini düşünüyorum.
* Hindistan, Almanya ve Çin en güçlü takımlar.
* 2023te Çin'in önünde gümüş madalya aldık. (Yusuf Dikec ve Şevval İlayda Tarhan ile)
* Oğuzhan Tüzün: 2020'de katılamamış ancak yeniden olimpiyatlarda.
* Ben kendimi bildim bileli var, 5. olimpiyatı olacak. Madalya ihtimali çok düşük.
* Erkekler trapte yarışacak.
* Rümeysa Pelin Kaya: Şu an dünya sıralamasında ikinci ancak daha önce büyük bir başarısı yok, genç (ilk olimpiyatı), madalya ihtimali düşük.
* Kadınlar trapte yarışacak.
* Sena Can: Kadınlar skeette yarışacak, 22 yaşında, son dünya şampiyonasında 8. oldu, madalya ihtimali düşük.

**Halter:**
* Katılımcı sayısı: 1
* Madalya ihtimali: 0
* Ülkemizde halter eskisi kadar popüler bir spor değil.
* Sadece bir katılımcımız var, madalya ihtimali sıfır.
* Muhammed Furkan Özbek: 73 kg'da yarışacak, son dünya üçüncüsü ve Avrupa ikincisi.
* Madalya alma ihtimali maalesef yok.

**Voleybol:**
* Genel beklenti: Başarılı olacağımızı düşünüyorum.
* Madalya ihtimali: Çok ama çok zor.
* Voleybolda şu an en güçlü 5 takım var.
* Belki İtalya bir adım önde ancak bizimle elemelerde oynamamız büyük avantaj.
* Sirbistan, Brezilya, Amerika, Polonya, Japonya ve Çin en güçlü takımlar.
* Bizim seviyemiz, Sırbistan ve Brezilya ile aynı.
* Yarı finale kadar gideceğimi düşünüyorum, sonrasi biraz da form durumuna bağlı.
* Zehra Güneş ve Eda Baladin sakatlıktan iyi dönsen, madalya alacağımıza yüreğimden inanıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri