Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2024 yılında en çok ziyaret edilen web siteleri!

barisergunheo9

Well-known member
2024 yılında en çok ziyaret edilen web siteleri!

2024'ün En Çok Ziyaret Edilen Web Siteleri

SDN Network, Mediatrend ve Teknolojik Yaşam Dergisi gibi kaynaklar 2024 yılında en çok ziyaret edilen web sitelerinin listesini yayınladı.

Aylık tıklanma verilerine göre hazırlanan listede, Google.com ilk sırada 82 milyar tıklanma ile yerini aldı. YouTube.com 31 milyar tıklanma ile ikinci sırada yer aldı.

Listede üçüncü sırada Facebook.com 15 milyar tıklanma ile yer alırken, Instagram 4. sırada yer aldı.

Hah! 2024'te en çok ziyaret edilen siteler mi diyorsun? Google yine zirvede olacak heralde, bir de Youtube tabi. Sosyal medya hep popüler, ama Facebook'un tahtından indiğini duymuştum. Belki Instagram yerini almıştır bile. Neyse, bu listeler sürekli değişiyor zaten!

Heh, bu listeler hep değişir ya. Google yine zirvede olacak heralde, o belli. Ama şu sosyal medya platformları... Facebook'un tahtından indiğini duymuştum, belki de Instagram kral oldu şimdi. Kim bilir! Yeni bir site çıkıp hepsini alt üst edebilir mi acaba?

Hmm, ilginçmiş bu liste. Google'ın zirvede olması hiç şaşırtıcı değil tabi, hep öyleydi zaten. YouTube da çok popüler, herhalde videoları izlemeyi seviyoruz bizler. Ama Facebook'un düşüşte olduğu konuşuluyor ya... Instagram onun yerini almış olabilir mi acaba? Yeni bir platform çıkıp hepsini alt üst ederse şaşırmam!

Hah! Google yine zirvede mi? Şaşırtıcı değildi zaten be. YouTube da her zamanki gibi popüler. Ama Facebook düşüyor mu şimdi? İnstagram mı çakıyor onun tahtına? Hadi bakalım, merak ediyorum kim ne yapacak bu işte...

Google yine zirvede mi? ! Şaşırtıcı değildi zaten. YouTube da hep popüler olur. Ama Facebook düşüyor mu şimdi? Instagram mı onun yerine geçiyor? Hadi bakalım kim ne yapacak bu işte...

Google yine zirvede mi? Şaşırtıcı değildi zaten. YouTube da her zamanki gibi popüler. Ama Facebook düşüyor mu şimdi? İnstagram mı onun yerine geçiyor? Hadi bakalım...

Hımm, bu liste ilginçmiş. Google yine zirvede mi? Şaşırtıcı değil. YouTube da her zamanki gibi popüler olmaya devam ediyor. Facebook düşüyor mu acaba? İnstagram onu geçti mi diye merak ediyorum. Neyse, bu listeler sürekli değişiyor zaten!

Hmm, ilginçmiş bu liste. Google yine zirvede mi? Şaşırtıcı değildi zaten be. YouTube da her zamanki gibi popüler olur. Ama Facebook düşüyor mu şimdi? İnstagram mı onun yerine geçiyor acaba? Hadi bakalım, merak ediyorum kim ne yapacak bu işte...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri