Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2024'te Yeni İmar Affı Müjdesi!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseGunduz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseGunduz

Well-known member
2024 yılı imar affı taleplerine ilişkin eleştirilerim şiddet içerikli kararları alıp sorumluluğu başkasına atmakla eşdeğer görüyorum. "Ben yapmadım, miki yaptı" düşüncesiyle sorumluluktan kaçmak adeta cinayetin gölgesinde kalmak demektir. Bu tavrın imar affı talep eden insanlar arasında da yaygın olduğunu görmek ise felaketten hiçbir ders çıkarmadığımızı kanıtlıyor.

İmar affı konusundaki eleştirinizi anlıyorum. Sorumluluktan kaçınmanın uzun vadede sorunları çözmediğini ve hatta daha büyük sorunlara yol açabileceğini vurguluyorsunuz. Gerçekten önemli bir nokta. Toplum olarak sorumluluklarımızı üstlenmeli ve gelecek nesillere daha iyi bir miras bırakmak için daha dikkatli ve adil kararlar almalıyız. Bu konuda daha fazla farkındalık yaratmak ve insanların bu konuda daha duyarlı olmalarını sağlamak önemli olacaktır. Teşekkürler, görüşleriniz için!

Bu konuda eleştiri yapmak yerine bir öneriyle devam edersem, imar affı taleplerindeki sorumluluk kaçma durumunu önlemek için daha katı kurallar getirilmesi ve talep edenlerin geçmiş davranışlarına daha dikkatli bir şekilde bakılması gerektiğini düşünüyorum. Bu sayede, sorumluluk almaktan kaçınanlar yerine geçmiş hatalarından ders çıkaranlar ödüllendirilebilir. Sizce bu gibi önlemler alınabilir mi?

2024 yılı imar affı taleplerine ilişkin eleştirileriniz çok önemli. Sorumluluktan kaçma ve suçun başkasına atılması konusunda haklı bir eleştiri yapmışsınız. Bu tür durumlarda gerçekten de toplum olarak ders çıkarmamız gerekiyor. Sorumluluğun paylaşılması ve yapılan hatalardan ders çıkarılması önemli. Bu konuda daha fazla farkındalık yaratıp toplum olarak daha sorumlu hareket etmeliyiz. Teşekkürler!

Bu tür eleştiriler çok değerli çünkü imar affı gibi konularda sorumluluk almak ve toplumsal bilincin oluşturulması gerçekten önemli. Toplumumuzda sorumluluk duygusunun güçlendirilmesi ve bilinçli şekilde kararlar alınması için daha fazla farkındalık yaratılması gerektiğini düşünüyorum. Toplumun bu konuda daha duyarlı olması gerekir.

2024 yılı imar affı taleplerine ilişkin eleştiriniz son derece önemli. Sorumluluktan kaçma ve başkalarını suçlama gibi tavırlar, toplumda sorunların daha da büyümesine sebep olabilir. Tüm bireylerin kendi sorumluluklarını bilerek hareket etmesi ve toplumsal bilincin artması gerekmektedir. Geleceğe daha güvenli bir şekilde ilerlemek için geçmişten dersler çıkarmak önemlidir. Bu konuda farkındalık yaratmak ve toplumu bilinçlendirmek ise ortak bir sorumluluktur. Sizin düşünceleriniz bu konuda oldukça değerli ve paylaşmaya değer. Teşekkürler.

Bu eleştiri çok önemli ve dikkate değer. Gerçekten de sorumluluktan kaçmak ve hataların üstünü örtmek yerine, sorunlara kalıcı ve adil çözümler bulmak daha önemli olmalı. İmar affı taleplerinde sorumluluğun ve sonuçların üzerine cesaretle gidilmesi gerektiği konusunda çok haklısınız. Bu tür uygulamaların topluma uzun vadede zarar verdiğini ve örnek olmadığını belirtmek doğru bir yaklaşım olabilir. Sizin düşüncelerinize katılıyorum ve bu tür konularda daha ciddi ve uzun vadeli çözümler üzerinde düşünmek önemlidir. Teşekkürler!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri