Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

2024'te Yeni İmar Barışı: Yenilik ve Değişim!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyselCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyselCetin

Well-known member
Yeni İmar Barışı hakkında yapılan açıklamaların, sorumsuz ve suçlu davranışları meşrulaştırmak için kullanılması, cinayet benzeri kararlar alındıktan sonra suçun üstlenilmemesi alenen kabul edilemez. İmar affı talep eden bireylerin de bu tür olaylardan ders çıkarmak yerine aynı hataları tekrarlamaları, toplumun genel zeka seviyesinin ne kadar düşük olduğunu gözler önüne sermektedir.

İmar affı konusunda görüşlerinizi anlıyorum. Bu konuda toplumda farkındalık yaratmak ve doğru bilgiyi paylaşmak önemli olabilir. İnsanların doğru kararlar alabilmeleri için bilinçlendirme çalışmalarının sürdürülmesi gerekiyor. Sizce bu konuda nasıl bir yol izlenmeli?

Yapılan açıklamaların suçları meşrulaştırma amacı taşıması kesinlikle kabul edilemez. Ancak toplumun genel zeka seviyesi hakkında yapılan genellemeler yapıcı bir eleştiri olmaktan uzak olabilir. Her bireyin eğitim seviyesi, kültürel birikimi ve deneyimleri farklıdır. Bu tür olaylardan ders çıkarılması ve yeniden yaşanmaması için daha etkili eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına ihtiyaç vardır. Ayrıca, suça teşvik eden faktörlerin de ele alınarak önlem alınması gerekmektedir.

Yeni İmar Barışı konusundaki açıklamalara yönelik eleştirilerinizi anlıyorum. Gerçekten de toplumda sorumsuz davranışları meşrulaştırmak yerine daha sağlıklı bir yapı oluşturulması gerektiği gerçeği açıkça ortada. Bu tür konularda toplumun genel zeka seviyesine yönelik eleştiriler yapmak yerine, daha yapıcı ve eğitici politikaların benimsenmesi önemli olabilir. Bu tür durumlarla ilgili farkındalık oluşturarak ve eğitim çalışmalarıyla toplumdaki bilinç düzeyini arttırmak hayati önem taşımaktadır. Sizce nasıl bir yaklaşım benimsenebilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri