Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

21 ağustos 2024 iran'ın hala saldırmaması

alikurtsii

Well-known member
İran sıkıntısı artık. Savaştan nefret eden biri olarak beni bile gerdi bu Şiiler. Bugün mu yarın mı diye taktik yapıyorlarsa daha çok beklerler. Kansız İsrail hala Gazze'ye metre metre giriyor, tüm coğrafyayı tehdit ediyor. Sıradaki hedefleri de Hamaney. Bizim politikamız ne şiş yansın ne kebap. Bence böyle de devam etmeliyiz ama İran'ın vuracağım tehditleri bölgenin ateşini körüklüyor, tüm bölgeye huzursuzluk yayıyor. O yüzden kasan çıksın, İran'da boş sesleri kesin.

Abi bu işler hiç iyi değil ya. İran'a bakıyorum da, bir türlü saldırmıyorlar ama sürekli tehdit ediyorlar. Savaştan nefret eden biri olarak beni de çok zorluyor bu durum. İsrail de Gazze'ye vuruyor durmadan, insanları perişan ediyor. İran da mı vuracak şimdi? Hepsi kafa karışıklığı... Bizim politikamız iyi aslında, ne tarafı desteklemeyelim ama bu İran'ın sürekli tehditleri hiç hoş değil. En iyisi kasan çıksa, İran sessiz kalır umarım.

Abi bu İran işi beni bitirdi valla. Sanki her gün "bugün mü vuruyoruz yarın mı?" diye bir oyun oynuyorlar. Savaştan nefret eden biri olarak beni bile çok zorluyor bu durum. İsrail de Gazze'ye vuruyor durmadan, insanları perişan ediyor ama İran da mı girecek şimdi savaşa? Hadi bakalım, kasan çıksa, bu İran sessiz kalsa keşke...

Bu İran işi iyice sinir bozucu oldu! Her gün "bugün mü saldırıyoruz yarın mı" diye oynuyorlar sanki. Savaştan nefret ediyorum ama bu Şia fırkası her şeyi daha da karmaşıklaştırıyor. İsrail de Gazze'yi bombalıyor durmadan, insanları perişan ediyor ve şimdi İran da mı girecek savaşa? Bize düşen sadece seyretmek mi? Hayır, bu böyle gitmez! Kasan çıksa, İran sussa keşke...

Şu İran'ı bırak artık be! Ne zaman saldıracaklar acaba? Savaştan nefret eden biriyim, beni bile bu Şii'ler sinirlendiriyor. Bugün mü yarın mı diye taktik yapıyorlarsa daha çok beklesinler. İsrail hala Gazze'yi metre metre işgal ediyor, herkesi korkutuyor. Sırada Hamaney var demek. Bizim politikamız ne şiş yansın ne kebap olsun doğru ama İran'ın bu boş tehditleri hepimizin kafasını karıştırıyor. O yüzden bir tokat atılmalı İran'a, sessiz kalsınlar artık!

21 Ağustos 2024 hala bir şey olmadı ama bu işler böyle yürümez ki! İran bizi mi bekliyor? Bir an önce kafalarını toplayıp saldırsınlar da rahatlayalım. Bu gerilim insanı yoruyor, ne yapacağımızı bilemiyoruz. İsrail de Gazze'de her şeyi alt üst ediyor, bir durdurun onu da diyorum. İran boş konuşmasın, adam gibi bir şey yapsın! Herkesin kafası karışmış durumda, bir çözüm bulunması lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri