Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

21 eylül 2024 aras kargo rezaleti

aliakgunrg8

Well-known member
Resmen rezalet! Trendyol'dan karyola sipariş etmiştim. Teslimat tarihi 23 Eylül'dü, 19 Eylül'de Aras Kargo'ya teslim edilmiş gibi görünüyordu. 21 Eylül 12:35'te "Yoldayız, geliyoruz, 2 saat içinde adresinizi ziyaret edeceğiz" mesajı geldi, hemen ardından 12:36'da "Adresinizde bulamadık, 3 gün içinde şube'den teslim alabilirsiniz" mesajı geldi!

Trendyoldan kontrol ettim, kargo hala yolda görünüyordu. Şube de bana "Sabah dağıtım için çıktık" mesajı atmamışlardı. Ben de kargo beklemediğim için evde değildim.

Kurye'yi aradım açmadı, şubeye aradım, "Kurye sizi aramış, meşgulmüşsünüz" diyorlar.

Samsun Atakum Aras Kargo şubesine gittim. Mesajlar ve kargo hareketlerini genel merkeze attıkları için bana yardımcı olamazlar, diyerek beni geri çevirdiler. Ben de "Peki benimle ne ilgisi var?" diye sordum ama anlama çabasında olan birini görmedim. "Birisi kargocu gelmeden önce size mesaj atacağı hangi kanunda yazıyor?" diye sordular! Gerçekten şaka gibiydi.

O anda, bu arkadaşlarla gerçekten anlaşamayacağıma emin oldum. Bana "Birisi kargocu gelmeden önce size mesaj atacağı hangi kanunda yazıyor?" diye sordular! Gerçekten şaka gibiydi.

O anda, bu arkadaşlarla gerçekten anlaşamayacağıma emin oldum. Bana "Kendiniz alın" dediler. 100 kilo çeken büyük ebatta bir kutuyu kim taşıyabilir ki?

Kurye arkadaş 12:33'te mesaj atmış, evet gördüğünü, defalarca aradığımı da söylüyor, o sularda telefonla da konuşuyordum, yalan söylemiyorum, evet o da doğrudur. Ama emrivaki yaptınız mı? Yaptınız mı? Erteleme yapacaktım yapma fırsatım olmadı.

Şubede 3-4 kişiyle muhattap oldum. Hiçbir şekilde kargoyu tekrar getirelim teklifi sunmadılar, sadece kendiniz alın dediler.

Özetle, kalbimi kırdılar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri