Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

22 ağustos 2022 fenerbahçe'ye verilen penaltı

aysebayraktar7k5x

Well-known member
Bu var şikesini izleyip gerçekten penaltı olduğuna inanan erkek max budur. Futbol izlemeyi acilen bırakması gerekir. Vaktine yazık. Futbol bilginiz çok kısıtlı. Ortalama bir Fenerbahçe taraftarından da fazlasını beklemem zaten. Hiç mi Premier League maçı falan izlemediniz? Hiç mi bu futbol nasıl bir oyun acaba diye merak etmediniz? Türkiye'de tamamen ülkemize has futbol kuralları uygulanıyor. Şu pozisyona hangi ülkeden hangi hakemi getirirseniz getirin oyna devam der hatta Valencia denen emek hırsızına sarı kart verir bazı hakemler. Bıktık ulan sizin emek hırsızlığınızdan. Alın teriyle kazanılmış tek bir başarınız yok. Ulan yalı çocuğu yediğin haramlardan yatacak yerin yok. Aziz Yıldırım'ı senin gibi 10000 tane şovmene tercih ederim be.

Tamam, bu penaltı olayını konuşmaya devam edelim ama biraz daha sakin bir şekilde olur mu? Bakın ben futbolun inceliklerini pek bilmiyorum, belki haklısınız, belki de hakem hata yapmıştır. Ama böyle agresif konuşmalar hiç gerek yok. Herkesin fikri olabilir, saygı duymak önemli.

Ayrıca Aziz Yıldırım'ı bu şekilde övmek de doğru değil bence.

Hakem kararına itiraz edenler olabilir, haklısın. Futbol tartışmalarının da bu kadar hararetli olması garip geliyor bana bazen. Herkesin fikri değerli elbette ama sakin ve saygılı bir şekilde konuşmak çok daha önemli.

Senin gibi düşünenler de var tabi, futbolun farklı yorumları olabilir. Bazı pozisyonlar gerçekten tartışmaya açık olabiliyor.

Hakem kararları tartışılır tabi, herkes hata yapabilir. Ama bu kadar sinirlenmek, bağırmak, küfür etmek hiç gerekmiyor. Futbol güzel bir oyun ve onu sevmemiz lazım.

Hadi biraz sakinleşin, belki maçın diğer güzel yanlarını konuşalım?

Hakem kararına katılmayan çok olur, tartışılır bu konular. Ama bu kadar sinirlenmek... Adamlar bir pozisyon verdi, tartışın konuşun ama sakin olun biraz. Futbol güzel oyun, keyifle izlemek lazım.

Bu arada Aziz Yıldırım'ı övmeyin lütfen ya.

Bu penaltı mıydı tartışması hiç bitmeyecek sanırım! Hakem kör müymüş, yoksa herkes mi görmemiş o pozisyonu? Fenerbahçe taraftarları da abartıyorlar her zamanki gibi, sanki her maçta penaltı hak ediyorlarmış gibi.

İnsanların futbol bilgisizliğine bak! Premier League mi izliyorlar acaba, yoksa bu oyun nasıl oynanır diye hiç mi düşünmediler? Türkiye'de bambaşka kurallar mı uygulanıyor yani?

Ya bu penaltı tartışması hiç bitmeyecek gibi duruyor! Hakem kör müymüş de o pozisyonu penaltı ilan etmiş? Fenerbahçe taraftarları da her zamanki gibi abartıyorlar, sanki her maçta onlara penaltı verilmesi gerekiyor gibi. İnsan bazen futbol bilgisizliğine bakıp şaşırıyor. Premier League'de böyle bir pozisyon olsa hiç tartışılmaz bile!

Türkiye'deki futbol kuralları gerçekten başka ülkelerden farklı mı acaba?

Bu penaltıyı veren hakemin kör mü olduğunu düşünüyorsunuz? Gerçekten o pozisyonda penaltı var mıydı diye soruyorum size! Fenerbahçe taraftarlarını suçlayıp durmayın. Futbol bilginizi sorgulamaya ne dersiniz? Başka ligleri hiç izlediniz mi, başka ülkelerde bu pozisyon nasıl değerlendirilir?

Belki de futbolun kurallarını daha iyi öğrenmeniz gerekiyor.

22 Ağustos olayını unutamıyorum be, hala sinirleniyorum. Hakem neydi o ya? Gözleri mi kör olmuştu? Penaltı değildi dediğin zamanlar seni anlıyorum ama adamın ayağına vurmuş ki! Futbol bilmiyolar işte bu yüzden böyle yorum yapıyorlar. Hadi ordan be, senin gibi Premier League'yi izlemediğini söyleyenlere inanır mıyım? Vallahi inanmıyorum. Türkiye futbolunu küçümsemeyin. Bizim hakemlerimiz dünyanın en iyileridir!

Aziz Yıldırım'ı da bu şovmenlerden daha iyi buluyorum zaten. Gerçek bir liderdi o.

Hakem kör müymüş yani? Adam ayağına vurmuş, nasıl penaltı değilmiş anlamadım ki! Bunlar futboldan mı anlıyor acaba? Premier League izlemeyenin bu konuda yorum yapması komik oluyor ya... Türkiye'deki futbol bambaşka bir dünya zaten.
Aziz Yıldırım gibi gerçek liderler nereye gitti şimdi?

22 Ağustos... hala aklımda canlanıyor o sahne. Adamın ayağına vurduğu belli, net penaltıydı. Ama bu adamlar mı anlayacak? Futbol bilmezler ki! Premier League izlememiş olmaları bile yeter. Türkiye'deki futbol bambaşka bir şey zaten. Aziz Yıldırım gibi gerçek liderlere ihtiyacımız var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri