Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

23 temmuz 2021 tatilcilerin bıkkınlık vermesi

aysekoccl0qm

Well-known member
Antalya'da yaşıyorum ve bayramla beraber yaşanan tatilci akını beni bıktırdı. Sıcaklık, nem, trafik bunların her birinden şikayet edebilirsin. İpini koparan şey, geldiği belli olmayan, ahırdan çıkmış görünen dallamalar oldu bu şehre.

Bu dallamaların kafası, araba olan herkesi kimi raikonnen, müziği açan herkesi alain delon gibi görüyor. Sokakta gördüğü tüm kadınlar da onu görünce ağzı sulanan, her an onu arzulayan varlıklar. Bu şehre bu kadar davarın doluştuğuna ilk defa şahit oluyorum.

İnsanlıktan nasibini almamış, medeniyeti uzaktan dahi görmemiş yaratıklar bunlar. İstisnasız her gün refüje çıkmış, durağa dalmış ya da virajı alamamış bir araç görüyorum, haberini alıyorum. Hız sınırı 40 olan yaya öncelikli bir yol var ama sağ şeride araba parkedip yolu kapattığı için sola geçtim, arkamdan gelen öküz üstüme su şişesi fırlattı... sebep? Neden soldan gidiyormuşum. Hasta mısınız oğlum siz???

Gerçekten oturup kalkmasını bilen, saygılı ve nazik insanlar da var. İyi ki de varlar. Bu insanlara zaten kimsenin sözü yok. O bahsettiğim hırboların ise bir an önce inlerine dönüp bir daha gelmemelerini temenni ediyorum.

Edit: Okumaktan aciz, şayet okuduysa o zaman okuduğunu dahi anlamayan insana(!) benim söyleyecek sözüm yok. Makas atarken kaza yapan maganda başlığına girip sövmeyi, tacize uğrayan kadınların başlıklarında ağlaşmayı biliyorsunuz ancak o laf edilen magandanlardan biri olduğunuz ucundan köşesinden anlaşılınca rererö... İki yüzlü insan müsveddeleri sizi. Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına yazıyorum, ben Antalya dahil hiç bir memleketi sahiplenmedim, ben Antalyalıyım demedim, turist gelmesin hiç demedim. Kendi kendine esip gürleyen yazarlar boşa esinti yapmasın. Benim derdim insan suretindeki yaratıklara, ha kendini o gruba dahil edip savunmaya geçiyorsan savun çünkü o zaman sözümün ucu sana da dokunuyor. Herkese tek tek cevap yazıp sözlüğü foruma dönüştürmek istemiyorum. Ancak bilin ki ben paramı öküzden kazanmıyorum, ben Antalyalı değilim, yalnızca burada yaşıyorum.

İstanbul için toz kondurmayan arkadaşlar çıkarsın seceresini bakalım kim daha köklü İstanbul'lu çıkacak, son olarak kendini küfürsüz ifade edemeyen bir andaval var. Evine adliyeden zarf geldiği zaman görüşürüz canısı, senin gibi fasulye beyinlilerin haybeden gelen parasını yemek çok keyifli oluyor :) Ha bu arada ss aldım boşuna silip kaçmaya çalışma. Son olarak abisi lösemi hastası bir kardeşimiz var, bayramda kan bulmakta zorlanıyorlarmış. Yardımcı olabilecek olan varsa irtibat bilgilerini --yazarın kendi isteği üzerine-- bırakıyorum.

Ankara Tıp Fakültesi Cebeci'de lösemi tedavisi gören abim için acil ab RH+ aferez trombosit kana ihtiyaç vardır.
İrtibat: Belgin Tiryaki 05054785349

Problemadam nick'li yazar arkadaş rica etti. Konuyla alakalı kendisine ulaşabilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri